Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem dumny z polaków

Polecane posty

Gość gość

Wczoraj podczas wyborów aż 76% wyborców powiedziało NIE aferzystom i oszustom z PO :-) Cieszy mnie to niezmiernie, czasy szoguna, czasy bulu i nadzieji odeszły w zapomnienie. Mam nadzieję że Duda da rade wyplątać nas z konfliktu ukraińsko-rosyjskiego. Przede wszystkim trzeba uszczelnić granicę wschodnią i nie przyjmować więcej banderowców którzy jeszcze 70 lat temu mordowali polskie kobiety i dzieci a teraz wyciągają rękę po chleb :-/ Już teraz polacy są zwalniani z pracy bo przyjechali ukraińcy i pracują za pół darmo (od polski dostali mieszkania i wyżywienie więc mogą sobie za tyle pracować!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam książkę Sumlińskiego, nie mogłam inaczej. Już wcześniej wiedziałam o złodziejach i zdrajcach ale nie wiedziałam, że jest tego aż tyle. Trzeba było odsunąć Bronka od koryta. Zagłosowałam na dudę tylko dlatego, że nie jest Bronkiem. Nie miałam innego wyboru. Mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie :( Boję się. Oby Bronek poszedł tam gdzie mu się należy - pod trybunał stanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jesienią trzeba resztę tych oszustów i złodziei odsunąć od władzy, a jak stracą immunitety to pod sąd za zdradę ojczyzny! za to że doprowadzili do tego że polska to huj dupa i kamieni kupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najważniejsze że propaganda z reżimowej telewizji przestała omamiać polaków i że ludzie otworzyli oczy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy komoruski sobie jakas ciepla posade zalatwi po znajomosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wreszcie ktos zadba o interesy polski! komoruski sie skompromitowal w tylu sprawach ze poparcie 24% polakow jakie uzyskal w tych wyborach mnie przeraza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję rodacy !!! Polacy to mądry naród :) Dziękuję Dziękuję Dziękuję Kochani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, ja też nie głosowałem za Dudą, ale przeciwko Komorowskiemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×