Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Jestem wariatką tak właśnie bardzo, normalnymi ludzie gardzą

Polecane posty

Ciekawe co decyduje o tym, że niektóre osoby, takie jak ja, sa dziwne i ekscentryczne, ale większość jest jednak normalna zwyczajna. Przecież bycie nietypową osobą jest bardzo proste, całe życie taka byłam w mniejszym lub większym stopniu i nie musiałam się wysilać :D A większość wokół ludzi taka typowa, jakby byli robieni z szablonu :D i darujcie sobie teksty o subkulturze metalowej, ja pisze o charakterze, podejściu do życia, o tym co jest chyba wrodzone. :P Jakim cudem wy potraficie się tak niemal idealnie wpasować w szablon normalności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesz się, że nie jesteś idiotką. Media Markt nie dla idiotów. Nie mogłabyś nic kupić w Media Markt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akimke
Miałaś szczęście w większości szkola zabija u ludzi kreatywnych ich umysly..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu, a jakie masz plany na przyszłość ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie dałam,może dlatego, że nigdy nie byłam zbyt sumienną uczennicą, i szkoła nie miała na mnie wielkiego wpływu :P Nigdy nie byłam lizusem żadnej nauczycielki, nawet tych kreatywnych, a miewałam też takie, szczególnie z plastyki, muzyki, polskiego, wiedzy o kulturze, takich przedmiotów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co planujesz robić w przyszłości ? Studiujesz coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
życie jest jedno,żyjesz dla siebie,i to Twoja sprawa jak chcesz przeżyć to życie po co się porównywać z kimkolwiek? nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne że studiuję, ale nie wiem co chce robić w życiu :P mam wrażenie, że nie zniosłabym 8 godzinnej pracy na etacie, wolałabym mieć własną firme i samodzielnie dawać sobie urlopy i przerwy w pracy, samodzielnie wyznaczać sobie godziny w pracy, moze jakaś branża gastronomiczna, bo gotować lubie coraz bardziej. Gdy byłam nastolatką chciałam grać w zespol metalowym(i grałam krótko w takim, ale zespół nie wyszedł poza fazę bardzo garazową :P ) albo byc pisarką, poetką, ale wiem, ze to wszystko by raczej nie przyniosło mi dużych pieniędzy, to raczej takie dodatkowe hobby, zajęcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co studiujesz ? Ja zrobiłem licencjat z politologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powiem co, bo podałam już miasto w którym mieszkam, moje prawdziwe imie i będzie łatwo mnie znaleźć :P jednak na politologie nigdy bym nie poszła :D co tobą kierowało w wyborze takiego kierunku? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiste zainteresowania. Pracy po tym nie ma, ale jest jeden plus - dobrze orientuję się w polityce. Rozumiem czym są partie prawicowe, centrowe, lewicowe, nacjonalistyczne, socjalistyczne, komunistyczne, socjaldemokratyczne, liberalne, ultra-liberalne i populistyczne :) P.S. Z jakiego jesteś miasta ? Ja ze Stalowej Woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci normalni muszą ze swoich podatków utrzymywać darmozjadów,którzy dostają w młodym wieku renty z powodu swoich problemów psychicznych:-(To już jest plaga osób nieprzystosowanych do samodzielnego życia,bez wsparcia finansowego rodziców.Co z tego,że ktoś skończył studia,nawet kilka kierunków humanistycznych kiedy nie radzi sobie kompletnie w życiu.Znam sporo takich ,którzy mają ciekawą osobowość,ale każdy pomysł na biznes to porażka,pracy nie ma,rodzice pomagają.Teraz wiem,że warto mieć jakiś pomysł na siebie,czym wcześniej,tym lepiej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×