Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajaca23457

juz nie wytrzymuje z tym piepszonym sasiadem!!!!!

Polecane posty

Gość pytajaca23457

ponoc to gej,mieszka z facetem w malej klitce,wszystkim sie interesuje,to taka wesz chodzaca,najbardziej wkurza mnie,ze wypytuje mojego wujka o mnie,wszystko go interesuje co zwiazane z moja osoba,pyta sasiadke czy mnie widuje itp.Wkurza mnie sam jego widok,nie chce sie z nim klocic ze wzgledu na moja rodzine,ktora go lubi,nie widza ze to lump,pijak .Czasm mam ochote wyzwac go i powiedziec zeby sie od........,ale jakos jeszcze powstrzymuje sie.Rodzina dzis na mnie naskoczyla co ja od niego chce,czy oni nie widza ze wszyscy sie z nas smieja ?kiedys w koncu nie wytrzymam i wyzwe go,poradzcie mi cos,to dla mnie wazne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podkabluj go do LPR -u
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca23457
pytam serio.pomozcie mi,bo jestem tak wkurzona,ze mam chec wyzwac go dzis na caly blok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca23457
???????nikt mi nie pomoze???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieeeeeeeeeeeeeeew
może ty masz jakies urojenia ?:) plotkaro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ci pomogę
kup sobie słownik i zajmij się lekturą. Kiedy piszesz "piepszony" też się wszyscy śmieją i mają realny powód :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca23457
Pomocy ! mam mu zrobic loda czy nasrac na klate ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca23457
dziekuje bardzo,jak zawsze mozna na was liczyc,to jest dla mnie powazny problem,a wy tylko potraficie dobic,dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca23457
dobra,tak naprawde mieszkam razem z nimi,sypiam u nich w nogach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca23457
podszywaczu spadaj,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhh...
wyzwałaś go od : geja pijaka lumpa no i kto tu kogo obgaduje? zastanów sie , w realu pewnie też go obgadujesz , po prostu się na niego uwzięłaś bez większego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca23457
wcale nie,tylko tu tak o nim napisalam w realu z nikim go nie obgaduje,ale juz nie mam sily tlumic sobie emocji,skoro on tylko zajmuje sie plotkami,piciem,wcina nos w nieswoje sprawy,boje sie ze w koncu wybuchne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak właściwie to o co
ci chodzi? co on ci zrobił? :O to, że ię pyta o ciebie? niech się pyta. nie masz większych zmartwień niz jakiś sąsiad? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiii tam
zakochał się chłopak to wypytuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca23457
kiedys powiedzialam mu jedna rzecz a on to przeinaczyl i porozpowiadal po wszystkich sasiadach...to byla tajemnica zwiazana z choroba kogos mi bliskiego,po prostu nie toleruje go od tamtego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca23457
to jest stary facet po 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhh...
no to już wiesz jaki jest i trzymaj sie od niego z daleka ,ale z tą nienawiścią przesadzasz , nie możesz go po prostu zignorować czyli olać? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaaaaaaa
:D czy to na 100% gej skoro sie wypytuje o Ciebie ? :D mzoe pije bo sie zakochał w Tobie :p a Ty go odtrącasz :D a tak serio to pwoiedziałąbym mu prosto w twarz co o tym myślę i tyle,ale bez wyzwisk i podnoszenia głosu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca23457
po prostu przylazi do nas,a ja wtedy wychodze,razi mnie jego zaklamanie i falsz,po prostu nie wiem co mam w koncu mu powiedziec?mam go dosc!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca23457
wlasnie mnie wkurza ze wypytuje o mnie stary oblesny facet,nie bede z nim spokojnie rozmawiac,na osiedlu maja go za geja i wszyscy smieja sie,ze nasza rodzina go lubi,a ja go nie trawie!!!!!!sam widok jego psuje juz mi humor na caly dzien !!!!!co mam robic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaaaaaaa
nie jest źle :D moj sąsiad bierze psychotropy ;o pożycza od nas mąke :o serio ;/ przychodzi ze szklanką jak na wsi i pożycza mąke ;o nienawidze go poza tym gapi się na mnie i nie wiem co mu tam po głowie chodzi ;o ale jakoś żyję :D bylebyśmy takie mieli zmartwienia :D P.S. Raz pożyczyl ode mnie cebule :D myśłałam, ze żadrtuje ,ale mówil serio :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca23457
Madzia dzieki,ale wkurza mnie nie tak jego odmiennosc,ale ten falsz,wscibstwo i interesowanie sie naszym zyciem!!!!to jest straszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×