Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stres mnie już łapie

kolejny egzamin na PRAWKO

Polecane posty

Gość stres mnie już łapie

za tydzień... jak nie spanikować? Mnie juz stres dopadł a co bedzie na egzaminie? To już trzeci... jak mam zdac? Pewnie znowu sie egzaminator przczepi do jakiegos mało ważnego szczegółu... :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też niedługo zdaję
a który zdajesz raz i na czym wczesniej uwaliłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksksks
ja zdawałam ostatnio i za co sie przyczepił??? za niepłynna jazde!!!! noz k**** jeb*** takiego to mało, moja sprawa jak bede jezdzic, moge nawet 20 na godz jesli mi sie podoba, to tez był moj 3 raz i jak narazie robie przerwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stres mnie już łapie
za pierwszym razem na miescie, za drugim zestresowalam sie i zwalilam plac :o Boże ja tak kocham jazde samochodem a egz. nie moge przejśc ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa wiecej optymizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też niedługo zdaję
przesadzacie z tym stresem. tylko kasy żal.;) pierwszy raz 4 VII zdaję. a co do tego, że jak się chce to można i 20 jeździć. nie mozna, bo to nie jest Twoja prywatna droga i utrudniasz ruch innym pojazdom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a do jakiego mało ważnego
szczegółu się doczepił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stres mnie już łapie
racja... 20km/h to za wolno.Utrudniasz ruch. tez zdaję niedługo => za pierwszym razem tez sie nie stresowałam ani troche. Uwierz mi że każdy kolejny jest tylko gorszy pod tym względem. Zresztą sam/a zobaczysz :o Mało kto zdaje za pierwszym teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też niedługo zdaję
eeee... nie nastawiam się na to, że zdam:D raczej tyle mojego, że zobaczę jak egzamin wyglada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stres mnie już łapie
też niedługo zdaję => dobre podejście, za pierwszym razem sie wcale jakoś specjalnie nie przejęłam tym że oblałam bo to teraz norma. Za drugim była załamka... az sie boje myślec co bedzie za tydzień. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też niedługo zdaję
idę stąd, bo to zamartwianie się na zapas i mnie się zaczyna udzielać.:D wyluzuj. jak nie teraz to kolejnym.;) tylko kasy trochę żal...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×