Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magdalenka22222

KREDYTY CHWILÓWKI doradca klienta

Polecane posty

Gość magdalenka22222

witam! jutro ide na rozmowe jako doradca klienta w firmie kredyty chwilówki. pracowal ktos na takim stanowisku, jakie macie doswiadczenia??? warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka22222
i jak z ta praca? noie wierze ze nie ma tu kogos kto tam nie pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgkgfhj
ja tez sie tam wybieram, jako doradca klienta, i tez bym chciala wiedziec jakie sa warunki co trzeba robic jaka kasa czy jest podstawa czy tylko prowizja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyysshhhllooo
pracuje w chwilowkach i kredytach gotowkowych i konsolidacyjnych tez i oczywiscie pozyczkach pozabankowych u mnie jest tak ze jest sama prowizja nie ma zadnej podstawy za chwilowki jest bardzo maly procent za same kredyty w zaleznosci od tego jaka zdolnosc kredytowa ma klient od 1 do 4 % przynajmniej u mnie tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgkgfhj
i ile zaarabiasz?? jezsli mozna wiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyysshhhllooo
to wszystko zalezy od tego ile ich produktów sprzedam bo oni te wszystkie pozyczki nazywaja produktami jesli sie postaram i powiesze duzo ogloszen w internecie zamieszcze i w innych miejscach to calkiem sporo ludzi sie zglasza ale czasem jest tak ze wcale mi sie nie chce i nie robie nic i wtedy nie mam za to pieniedzy bo to moja praca dodatkowa ale jesli nic nie sprzedam to konsekwencji nie ponosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyysshhhllooo
najlepiej to pytajcie w chwilowkach ile macie za nowego klienta i ile za powracajacego a w kredytach jaki procent od kredytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgkgfhj
aha bo tutaj w chwilowkach jest stala i nie wiem czy isc troche sie boje ze jesli bedzie sama prowizja to za wiele nie zarobie wolala bym podstawe nawet najnizsza ale zawsze to pewne pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyysshhhllooo
a co to za firma jesli mozna spytac? dla mnie to dodatkowa praca ktora moge w domu wykonywac bo ja ogolnie pracuje od 7 do 15 czasem wczesniej koncze a tym sie po pracy zajmuje w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaajaajaaa
napisze ktos jakie sa zarobki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyysshhhllooo
napisze ci tak u mnie za jedna chwilowke za nowego klienta mam 20 zl za powracajacego 10zl a za kredyty to zalezy od tego ile klient bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubabasiak
Załatwialiśmy pożyczkę przez doradcę - możesz chodzić po mieście, po firmach pożyczkowych, a i tak nie trafisz na najlepszą ofertę. W tym temacie dużo się zmienia. Kontaktuj się z tymi samymi ludźmi co ja - http://www.gtf.pl/Kontakt Będzie ci to łatwiej załatwić. Jeśli weźmiesz pożyczkę w przypadkowej firmie, to dużo dołożysz do interesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TO GTL nic mi nie mówi. Jaką mają bazę partnerów? Żeby nie okazało się, że tylko providenta. Faktycznie porównują dużo tych ofert?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ide w poniedziałek na rozmowe , jako doradca klienta w biurze kredyty chwilówki , mam prosbe jakie mogą byc pytania na takiej rozmowie , nie mam w ogole doswiadczenia w takim zawodzie pilsss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę , napiszcie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dawajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na rozmowie zrobią z Ciebie debila...a praca masakryczna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizozu
Też miałam przyjemność pracować dla pewnej firmy prywatnej gdzie udzielaliśmy chwilówek. Dokładnie to tu http://chwilowo.pl/kontakt/ Sprawa wygląda tak, że nikomu tej pracy nie polecam. Nie musze mówić z jakimi klientami ma się do czynienia bo to oczywiste. Skusiłam się na niby wysokie prowizje a w rzeczywistości wyszło jak wyszło. Praca po 10 h w biurze, non stop na telefonie. Siedzenie i tlumaczenie brzydko mowiac kretynom dlaczego tak, a dlaczego nie. Odradzam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markosam
Górnośląskie Towarzystwo Finansowe - oni mają też kredyty w ofercie, więc sprawdzą Twoją zdolność. Mnie np. indywidualnie banki odmawiały kredytu, a doradca jakoś wynegocjował - miałam o wiele taniej niż przy chwilówce. Nie wiem na jakiej zasadzie oni to uzyskali, ale wyszłam na tym pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubosz
Odradzam. Jeżeli doradca kredytowy- to tylko w profesjonalnym banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciel
Mówi wam coś Górnośląskie Towarzystwo Finansowe? Też załatwialiśmy pożyczkę przez doradcę i to był dobry wybór bo omal nie skorzystaliśmy z oferty, której koszt był o tysiąc droższy. Radzę uważać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie nie polecam! Mobbing mobbing i jeszcze raz mobbing. Kary finansowe na każdym kroku + oszustwo dot. Umowy. Masz 1000zl podstawy+ premie. A powinna być najnizsza krajowa+ premia, ale umowa jest tak skonstruowana żeby jak najwięcej przyciac na pracowniku. Obiecują świetne wynagrodzenie a w rezultacie są to zarabki ok 1300-1400 zl. Za 1 chwilowke udzieloną dostaje się ok 1zl więc łatwo policzyć premie..za kredyty dostaje się od 5zl-75zl przy czym żeby dostać 75 zł trzeba podpisać kredyt powyżej 100.000 zl więc powodzenia bo nikt przy zdrowych zmysłach takich kwot tu nie bierze.. apropos Ty dostaniesz 75zl a firma 5 tys prowizji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość argoron
Jak to czytałem to przypomniało mi się kiedy wziąłem pierwszą pożyczkę w Providencie i co tydzień przychodził do mnie Pan który odbierał ratę w umówionym dniu i godzinie. Dobrze że dzisiaj mamy zupełnie inną sytuację na rynku pozabankowym i chwilówkę możemy wziąć sobie nie wychodząc ani z domu ani też narażając się na jakieś dodatkowe wizyty pracowników firm ich udzielających choćby poprzez http://www.nachwilke.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barecki
Przez Górnośląskie Towarzystwo Finansowe puszczaliśmy wniosek. Nawet jeśli się wam wydaje, że nie macie zdolności to dużo lepiej spróbować - czasami banki godzą się na dodatkowych warunkach, a wiadomo, że wtedy koszty są dużo niższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errt
Dwa lata temu skończył mi się mały ZUS i wszedłem na większy. Myślałem, że to już koniec mojej działalności, ale znajoma poradziła mi starania o tani kredyt obrotowy. Odwiedziłem wielu doradców. Ostatecznie skorzystałem z oferty http://pieniadzedlaciebie.pl. Doradca przeanalizował bardzo ostrożnie moją sytuację i praktycznie wszystkie usługi banków i parabanków, a ostatecznie przedstawił mi pozycje do wyboru. Według mnie tak powinna wyglądać współpraca na rynku kredytowym. Do tej pory biznes prowadzę i mam z nimi stały kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarencki
Akurat u nas wszystko szło przez Górnośląskie Towarzystwo Finansowe, czyli właśnie przez doradcę. No i uważam, że tak jest zdecydowanie najłatwiej - po prostu macie do dyspozycji porównanie wielu ofert. Nie ma opcji aby przepłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mongouu
Ja pracowałem w Nobilonie i robota całkiem spoko. nie narobisz się bardzo a można dorobić fajnie. Mnie np pasuje system prowizyjny i lubię w takim pracować. Ale nie każdy musi oczywiście takie coś lubieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panteno
Przez Górnośląskie Towarzystwo Finansowe wszystko u nas szło. Znacznie lepiej ogarniać takie sprawy przez doradców z prostej przyczyny - wybieracie z wielu ofert, a doradca wiele z nich porówna i dlatego wyjdzie to was po prostu taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×