Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kamil 007

Ktos doradzi?

Polecane posty

Gość Kamil 007

WItam mam pytanie a raczej jestem ciekaw opini ludzi "trzecich" Mianowicie gram w pokera (kazdy kto wie co to lub gral wie ze jest to gra umiejetnosci a nie losowa i ze wygrywaja lepsi gra bardzo podobna do szachow" tylko moja dziewczyna tego nie toleruje i ciagle sa o to klotnie pomimo ze nie dokladam do tego nawet zlotowki juz ktorys rok. dodam ze jest to moja pasja ktora chce rozwijac uczyc sie itd po co mam robic w pracy za 3 tysiace i sie meczyc skoro moge zarabiac na czym co sprawia mi frajde lubie to robic i miec z tego 5x wiecej co miesiac. Jak uwazacie zrezygnowac z pasji? dodam ze cale zycie narzekalem ze nie mam co robic nic mnie nie ciekawilo az wkoncu odkrylem to cos jezyk.gif Ciekaw jestem waszych opini usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje życie, twoja pasja za twoje pieniądze, to nic jej do tego. Może sobie komentować, ale nie porzucaj swoich zainteresowań tylko dlatego, że jej się nie podoba. To tylko! dziewczyna dziś jest, jutro może jej nie być, a już chce rządzić twoim zyciem. Takie moje kobiece zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze cie nie kopnela w d**e? Dziwie sie jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego sie dziwisz ze go nie kopnela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×