Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

lekarka uszkodzila mi nerwy pozew

Polecane posty

Gość gość

podczas zabiegu laserowego lekarka przypalila mi nerwy cierpie teraz na neuralgie nerwu trojdielnego bol niesamowity bede musiala brac leki przeciwpadaczkowe do konca zycia zamierzam ja pozwac czy jest szansa ze prokuratura sie tym zajmie czy musze sama zakladac sprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama musisz założyć sprawę. I oczywiście zgromadzić całą dokumentację medyczną, jako dowód w sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki to zabieg? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to był za zabieg? to była lekarka czy kosmetyczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam oswiadczenie neurologa psychiatry opinie i obdukcje lekarza medycyny sadowej. niewiem ile taka sprawa kosztuje wiecej niz 1000 zlotych nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz do mnie q-qse@wp.pl myśle, ze jestem w stanie Ci pomóc , duźe doświadczenie w tego typu sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to byla lekarka dermatolog usuwala mi naczynka na buzi laserem. cierpie na tradzik rozowaty mam 24 lata. odrazu po zabiegu zaczelam puchnac opuchlizna wielkosci sliwki pod oczami i na kosciach policzkowych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pojawil sie bol mrowienie i w ten sposob wyladowalam u neurologa... niedosc ze mnie zeszpecila to musze brac leki na neuralgie do konca zycia ... neurolog powiedzial ze moze sie same zregeneruja albo i nie i ze zostaly przypalone pod wplywem wysokiej temperatury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A podpisywalaś coś o możliwych powikłaniach? Bo jak podpisywalaś to d**a. Może nie być tak prosto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem tam na oswiadczeniu pisalo ze zostalam poinformowana o mozliwych skutkach ubocznych (zaczerwienienie strupki max 4 dni) ale o uszkodzeniu i opuchliznie oraz zwiotczeniu i zwisajacej skorze to juz nie.oraz o dolegliwosciach bolowych ze mam ochote chodzic po scianach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi o to ze to jest blad lekarki a nie powiklanie bo ona nie zropila mi po pierwsze: proby laserem -w trakcie zabiegu mowilam ze za bardzo boli a ona dalej robila zabieg -na wizycie kontrolnej wypisala mi leki na alergie jak jej powiedzialam ze mnie boli to powiedziala zebym wziela sobie ibuprom i przeczytala cala strone zgody na glos prawie sie poplakalam powiedzialam jej na koniec gdzie pani etyka zawodowa ona jako lekarka potraktowala mnie jak smiecia jakiegos nie zwrocila mi pieniazkow za zabieg i nie pokierowala mnie dalej co mam robic gdzie z tym isc poszlam do chirurga ten mnie odeslal do neurologa sama musialam na to wszystko wpasc ona uchylila sie od odpowiedzialnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przypalila mi nerwy i mam to zostawic to sie stalo w trakcie zabiegu zbyt duza moc i zbyt dlugo to robila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×