Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

lepsze mieszkanie na parterze ale bez balkonu czy na ost czwartym piętrze z bal

Polecane posty

Gość gość

balkonem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnie pietro balkon. Bezpieczniej,ladne widoki, mozliwosc relaksu na swiezym powietrzu,wywieszenia prania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ostatnim piętrze:) Ciszej, nikt nie lazi pod drzwiami, czysciej na piętrze, nie czuc spalin z parkujących samochodów, itp. A do 4 piętra mozna się szybko przyzwyczaic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy , jak strzeżone osiedle , to lepsze na parterze, bo ochrona będzie pilnować, a jak niestrzeżone to lepiej na ostatnim, z durigej storny jak nie masz balkonu to łatwiej i taniej zalożysz kraty na okna lub rolety antywłamaniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za życie mieszkać w bloku bez balkonu? porażka balkon obowiązkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli nie jesteś kaleką i nie planujesz gromadki dzieci - to bierz na górze mieszkam na takim od 5 lat i jest super, wyłaczając noszenie zakupów (w dobie zamówień przez net problem prawie znikł) i ew. mebli czy innych ciężkich rzeczy raz na ruski rok nikt Ci pod drzwiami nie lata, nie słuchać wrzasków dzieci, w okna nikt nie zagląda, nie ma kurzu z dworu i owadów mniej trzeba chodzić 4 piętra na piechotę, więc człowiek jest w ruchu, chcąc nie chcąc, ale dzieci, duży pies, rower czy stan niemocy fizycznej stwarzają problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że parter. Przyjdzie starość i czwarte piętro powoli będzie cię zabijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale przecież nie napisane jest czy jest winda? w nowoczesnym budownictwie wszystkie bloki od 4 pięter wzwyż mają już windy :) nawet niekiedy 3 piętrowe maja windy i podziemne garaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest winda, to czwarte, a jak nie ma, to poszukaj innego mieszkania z balkonem na niższym pietrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z całą pewnością odradzam parter. Hałas, większe ryzyko włamań, wytłuczonych szyb, zimniej, wszyscy łażą pod drzwiami itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie wyobrażam sobie mieszkać bez balkonu kawałeczka ogródeczka, zieleni, kwiatów żeby sobie w lecie posiedzieć po pracy i sobie odpoczać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma windy bo to czteropiętrowiec z 1980 r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musi być balkon minimum 3mkw , a nie taki malutki wypierdek jak niektórzy mają poł metra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm,często przygladam sie balkonom i widzę mnóstwo nieuzywanych.Ot po prostu sa bo są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parter: zimniej zimą, bo ciągnie od ziemi, bezczelni ludzie gapiący się w okna (pamiętam jak na jakimś blogu autorka napisała, że lubi zaglądać ludziom w okna i w komentarzach odezwało się dużo osób, że też tak robią), jak sąsiedzi z góry mają dzieci, to masz przerąbane. Wieczne dudnienie. A na ostatnim piętrze: ryzyko z balkonem jest niewiele mniejsze niż to kiedy balkon ma mieszkanie na parterze (bo można z dachu wejść), minusem są schody, ja mieszkam na ostatnim piętrze i nie narzekam. Nie chciałabym na parterze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 4 pietrze to same plusy- jeśli nie masz windy to nawet zdrowiej wejść codziennie te 4 piętra, potem juz nawet nie będzie Cie to męczyło, po drugie ciszej, po trzecie balkon, mniejsze ryzyko włamań itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam na 3 bez windy i wcale mnie to nie męczy jak wchodzę, przyzwyczaiłam się i już, w ogóle ja lubię wysoko mieszkać ;) już mieszkałam w czasie studiów na 5 ,6 i 10 piętrze :) =

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bezczelni ludzie gapiący się w okna (pamiętam jak na jakimś blogu autorka napisała, że lubi zaglądać ludziom w okna i w komentarzach odezwało się dużo osób, że też tak robią) xx niby czemu bezczelni? w dawnych czasach senior mógł zawsze wkroczyć do chałupy wasala i bez gadania, a że teraz jaśnie państwo z górnych pięter i przechodnie lubią zajrzeć, czy mieszkańcy parteru mają aby dobry gust i klasę czy wzięli mieszkanie z parteru bo najtańsze to nie jest bezczelność tylko ciekawość i naucz się używać słów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszosc niedozyje emerytury a jak dozyje to umrze z glodu. Tak ze zwisa mi to jakie pietro:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepsze mieszkanie z balkonem, ale dobrze by było żeby winda w bloku była i do tego sprawna. Bo tam gdzie ja wynajmowałam winda była, ale ciągle się psuła. W końcu serwis wind www.tryb-dzwig.pl naprawił ja raz a porządnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam balkon 15 mkw i go nie używam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyobrażam sobie żyć w bloku bez balkonu jak można go nie używać? nie porobić skrzynek z kwiatkami, nie siąść w letnie popołudnie z książką czy kawą czy czymkolwiek/ dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na ostatnim piętrze nie słychać samochodów i jak drą mordy pod blokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×