Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

list od Boga

Polecane posty

Smutne że jestem mądrzejsza, że byli/są mądrzejsi od twojego boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szekspir pisał piękniej od wszystkich żydów i nie wierzył w waszego boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w ogóle Martyna podnieca cię czytanie tekstów o wsadzaniu drewnianych belek w du/pę Jezusowi i rozrywanie pochwy Maryji? Spowiadasz się z tego? Świętym nie wolno było czytać takich rzeczy a ty tu dobrowolnie wchodzisz zamiast siedzieć cicho na forum katolickim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pismo św. - było pierwszym listem :) Kolejne to o/bjawienia m/istyków, ś/więtych i b/łogosławionych na przestrzeni ponad 2 tys. lat. Zgodne ze Słowem B/ożym: 12 Jeszcze wiele mam wam do powiedzenia, ale teraz znieść nie możecie. 13 Gdy zaś przyjdzie On, Duc/h Prawdy, doprowadzi was do całej prawdy. Bo nie będzie mówił od siebie, ale powie wszystko, cokolwiek usłyszy, i oznajmi wam rzeczy przyszłe. 14 On Mnie otoczy chwałą, ponieważ z mojego weźmie i wam objawi. 15 Wszystko, co ma Ojciec, jest moje. Dlatego powiedziałem, że z mojego weźmie i wam o/bjawi. (Jan 16) oraz 19 Duc/ha nie gaście, p/roroctwa nie lekceważcie! 21 Wszystko badajcie, a co szlachetne - zachowujcie! (1Tes 5)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annil_ vel persefona vel syn fubu N/awróć się. Póki żyjesz na ziemi. Wówczas masz jeszcze szansę na życie wieczne mimo tak wielu bluzgów. Tak właśnie, tak bardzo wielkie jest M/iłosierdzie B/oże. Po śmierci już nie będziesz miał ten wyjątkowej szansy. Wówczas z Twoim życzeniem - wolną wolą na ziemi - dusza idzie do Nieba albo do piekła. Wybór należy do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie śmieszysz mnie już. Jesteś większym debilem niż ci się samej zdaje modelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej być szczęśliwym debilem niż zgorzkniałym intelektualistą. który neguje wszystko i wszystkiego nienawidzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech jakiś doberman nasra na ciebie i twojego bożka. I będzie szczęśliwy gdy da mu się jeszcze za to jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie badz taka madra annil bo mozesz sie jeszcze zdziwic. Dla nas wiara w Boga nie jest zadna strata. Gorzej dla ciebie. W dodatku, troche glupio zeby Bog byl wymyslony przez czlowieka. Te katastrofy, spory miedzy ludzmi, klotnie, tragedie... Zastanow sie, i pomysl logicznie. Po co ludziom Bog? Przeciez to samo nieszczescie. Ludzie gdyby mieli wybor, wcale by Go nie 'stwarzali' (a dobrze wiemy ze wcale tego nie zrobili). Ateisci tak strasznie chca sie pozbyc Boga ze swojego zycia, z zycia innych ludzi, ze sami nie pomysleli jak sprzecznie dzialaja sami ze soba. Jesli Bog jest przyczyna zlego... To ludzie woleliby zeby go nie bylo. A skoro tak, gdybysmy mieli wybor, pewnie nikt by go 'nieurzeczywistnial'. Chcielibyscie zeby zniknal, ale jak widac - nie da sie, bo to nie wasza 'maszyna'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy pan annil w realnym życiu też taki megaloman, czy zahukany zakompleksieniec i tylko tutaj tak lansuje tę swój pseudosatanizm...Wiadomość dla Pana, Panie annil...Nie szokuje Pan, nie przeraża a jedynie wzbudza litość...Chyba nie o to Panu chodziło? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ponieważ prawdziwe szczęście i prawdziwy pokój serca pochodzi od B/oga" x Tak jest - czyli ode mnie. I po co mają mnie jeszcze jarać żydowskie czy inne bajeczki? Sama je wymyśliłam to znam je dobrze mortadelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj Annil przebudz się,ktoś nieżle namieszał Ci w głowie i wykorzytuje do swoich planów.Zacznij używać swojego rozumu.Jak możesz być szczęśliwa pisząc takie bluzgające bzdury?Weź pod uwagę,że życie to walka między dobrem a złem,ciągłe wybory i odpowiedz sobie na pytanie co to za szczęście posiadasz i po jakiej stronie jesteś?Bóg jest bez względu na to czy w niego wierzysz czy nie.Szatan również.Różnica polega na tym,że Bóg przychodzi jak go poprosisz a szatan działa cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś nie sądzę aby annil_ vel syn fubu to był "megaloman, czy zahukany zakompleksieniec" wg mnie to jest zagubiony człowiek i dlatego tak reaguje człowiek daleko od B/oga po prostu nie może inaczej wiem to po sobie kiedy nie byłam n/awrócona również negatywnie reagowałam na w/ierzących ponieważ kiedy nie idziemy drogą Stwórcy wg Jego zasad i pr/zykazań wówczas idziemy drogą złego innej drogi nie ma albo dobro albo zło wybór należy do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×