Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam dość tej szopki z powodu nowego prezydenta. Ludzie chamy i prostaki.

Polecane posty

Gość gość

Mam już dość tej szopki z okazji wyboru nowego prezydenta RP. Wiecznie czytam na facebooku jak się ludzie wadzą, że ten jest chujowy a tamten lepszy i odwrotnie. Ludzie ze sobą się kłócą, niektórzy wywalają się ze znajomych na fb ze względu na swoje polityczne poglądy!! To jest kurwa chore. Osobiście mam kolegę którego jego znajomy, wypierdzielił ze znajomych z powodu popierania PO. Ale najbardziej chce mi się śmiać z ludzi którzy pracują na wysokich szczeblach i odnoszą sukcesy z PO. Moja była nauczycielka obecnie posłanka PO, napierdziela się publicznie z PISu, wpisuje na ich temat obraźliwe teksty i bierze w wirtualnych akcjach w których nakręca się hejt w stronę PISu. Kobita 45 lat, dwoje dzieci, wyższe wykształcenie a zachowuje się jak jakiś kurwa totalny rynsztok. Czy ludziom naprawdę tak w głowach odjebało? Ja dopiero teraz widzę, ile starszych osób których naprawdę szanowałem, pokazała swoją prawdziwą twarz. Jak się zachowują i jaką nienawiścią pałają do drugiego człowieka, tylko dlatego, że jego poglądy polityczne znacznie się różnią. Totalna beznadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popiera PO wiec jest głupia. To chyba oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska od lat jest pęknięta na pół. W USA ludzie są albo demokratami albo republikanami od pokoleń. U nas jest podział wschód-zachód, a u nich północ-południe. Jedno bez drugiego nie istnieje. U nas te emocje są tak silne, że dochodzi już prawie do rękoczynów. Moja racja jest bardziej mojsza niż twoja. Któregoś pięknego dnia nastąpi przesilenie. Niestety póki co przesilenie po polsku to k***iny i kukizy. Żadnego budowania tylko rozpier...ducha na sztandarach. Tak daleko nie zajedziemy, a że dostaniemy po tyłku to pewne. Jak Polak nie dostanie wciry to się nie nauczy. Oglądaliście serial Borgen? Ja oglądałam, premier jeździ na rowerze i nawet kampania wyborcza jest z klasą, nawet haki na przeciwnika są merytoryczne. Daleko nam do tego modelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę Dudzie, nie dziwię się ludziom, boją się o Polskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie czytaj i zamknij facebooka, na szczęście ja nie mam, bo nie chcę, wolę bloga osobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×