Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam tylko 20 pare lat a tak dużo w życiu przeszłam

Polecane posty

Gość gość

czy ktoś też tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie będe sie tu rozpisywać ale życie zniszczyło mi psychike chociaż wiem że są ludzie którzy przeszli więcej niż ja, wolałabym być bita codziennie tak jak jest w niektórych rodzinach niż doznawać upokorzeń takich jakich doznałam, ból psychiczny jest gorszy do zniesienia niż fizyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobną historię. Byłam upokarzana, wyzywana, wyśmiewana i poniżana tyle razy ile jest gwiazd na niebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr ifiefjiefjeifj
Ja też w sumie wiele przeszedłem, teraz próbuje się pozbierać i ułożyć swoje życie, skończyć z nałogami, które miały wyciszać ból i samotność. Nie piję od pewnego czasu i póki co jest źle. Co prawda do alkoholu samego w sobie mnie nie ciągnie, ale po prostu czuje się źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr ifiefjiefjeifj
U mnie najgorzej było w szkole, w sumie mam bardzo niską samoocenę. Żyję jakoś z dnia na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr ifiefjiefjeifj
Samotność boli, przeszłość dręczy, teraźniejszość trwa w swojej stagnacji,a przyszłość spędza sen z powiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie podobnie, wiele razy myslalam o samobojstwie, zycie kopalo mnie z kazdej strony, ale teraz wszystko sie odmienilo. Po prawie trzydziestu latach przepychania sie z zyciem w koncu stanelam na nogi i jestem szczesliwa, bezpieczna i kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×