Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GGGB

Mdłości nie do wytrzymania od dwóch dni...

Polecane posty

Gość gość
zaszłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadza się! zaciążyłeś ty kóórwiszonie rozwiązły i masz pecha bo nie jestem kotarba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kotaaarba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGGB
Niemożliwe, kochałam sie z teraz byłym zaraz po okresie, jakoś 3 tyg temu, prędzej to jakieś przytrucie chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też_tak_miałam
Jeśli nie użyłaś gumki jak najbardziej mogłaś zajść.ale może to być jelitówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGGB
nawet ponad 3 tyg temu.:P na wyjazdzie bylo jakies "ryzykowne" sytuacje,ale nie sadze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty jesteś taka młoda a taka puszczalska.Nie wstydzisz sie patrzeć w lusterko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGGB
też_tak_miałam dziś w 90 paru % sie zabezpieczaliśmy.:) bylam po okresie, watpie zeby mozna bylo zajsc w ciaze, zeszta nigdy nie konczyl w srodku(no ok, dawno temu raz, ale pozniej dostalam okresu) to byl tzw stosunek przerywany.:)rozstalam sie z nim 3 tyg temu, bo wyjezdzam, bedzie nas dzielic 500km i nie chcialam pozniej cierpiec jak bymsie bardziej zaangazowala i wszystko zaczelo by sie psuc-nie wierze w zwiazki na odeglosc, tym bardziej tak swieze. po drugie chcialam miec kogos blisko siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGGB
nie jestem puszczalska-odrzucam wiekszosc mezczyzn i okazji.;) Mialam do tej pory czterech, moze duzo ale tak wyszlo. a temat nie jest o tym..:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaciążyłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wy wszyscy musicie musicie byc tak monotematyczni?? nie wyobrazam sobie ciazy, bo zaczynam studia, po drugie rozstalam sie i on ma do mnie o to zal, bo planowalismy to utrzymac. niepotrzebnie tez napisalam glupoty, zanim pomyslalam.;) raczej obstawiam żarcie z imprezy z cateringu...ale dzis naprawde okropnie sie czulam, musialam przestac z kims gadac i sie rozlaczyc,bo mialam ochote zwymiotowac.:o wypialam jakas herbatke i jeszcze mi to chyba zaszkodzilo ehhh...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od dwóch dni zatrucie pokarmowe? dziwne...połóż się już może spać, zregenerujesz organizm. bo rozmowa z tymi idiotami raczej ci nie pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odrobacz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Hahah o to jestem spokojna, bo miałam nawet takie badania potrzebne do książeczki sanepidowskiej.:D Po drugie dbam o higienę, myje często ręce.:D ostatecznie dobranoc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile penisow na gangbangu bylo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tych z gang bangu policzyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×