Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ingakiczna

meble do salonu fryzjerskiego Wrocław

Polecane posty

Gość ingakiczna

Cześć wszystkim, szczególnie Wrocławianom. Za dwa miesiące spełniam moje marzenia i zakładam własny salon kosmetyczny we Wrocławiu, w końcu <3 Już mam ogarnięty sprzęt,ale brakuje mi jeszcze mebli, muszą wyglądać profesjonalnie! Salon ma dość ograniczony metraż. Doradzi ktoś jakąś dobrą firmę, która się tym zajmie? Albo sklep, gdzie kupię takie meble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinemiona
Proponuję firmę Ader z Wrocławia, robią meble na zamówienie. Akurat ja u nich zamawiałam meble do restauracji, ale myślę, że z pewnością Ci pomogą. Bardzo profesjonalne i fachowe usługi, byłam zadowolona z wyboru firmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczka222
a moge zapytac ile trzeba na start na taki salon ? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ingakiczna
@Kinemiona a możesz powiedzieć czy cenowo wychodzi o wiele drożej niż takie meble ze sklepów typu jysk, ikea, agata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinemiona
Z pewnością wyjdzie trochę drożej niż jakbyś kupiła meble w Ikei, ale moim zdaniem warto zainwestować w oryginalny wygląd mebli, a przede wszystkim jakość, skoro chcesz żeby było profesjonalnie :) Moim zdaniem cena mebli Ader jest proporcjonalna do ich wartości i konkurencyjna w stosunku do oferty innych firm tego typu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzja
na początek jest trochę do kupienia, ja miałam to samo, ale z czasem jest coraz lepiej. Teraz już prowadzę salon ponad rok i wprowadzam do siebie system rezerwacji z mwizyta.pl pomyśl sobie za jakiś czas o tym, jest to ogromna pomoc jeśli chodzi o organizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak, od wielu lat wyposażam dom i moj salon kosmetyczny w meblach z sieciówek i juz miałam dość. Zainwestowałam w meble na wymiar z www.kewameble.pl i jestem super zadowolona. Dobra jakość, nie musze wymieniac co rok i do tego mam meble oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mi się podoba zabudowa kuchenna jaką nam firma Janas wykonała. Kompleksowa obsługa od projektu po montaż. Mają własną pracownię, sami produkują na sprawdzonych tworzywach, także są to meble na lata, trochę droższe, ale moim zdaniem warte swojej ceny. Przykładowe realizacje są na ich stronie www.meblejanas.eu pokazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porządne meble robi Meble Janas, może ktoś ich też kojarzy? Mają swoją stronę z pełnym zakresem usług - www.meblejanas.eu . Jak mi kuchnię zrobili w tamtym roku tak praktycznie nie widzę póki co żadnych większych śladów użytkowania ani na frontach, ani na blatach. I tak samo bardzo fajnie chodzą zawiasy, nic się nie blokuje, nie rzęzi, widać, że zamontowali akcesoria w lepszym standardzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melvunia
A samo wyposażenie gdzie polecacie kupić? Znalazłam stronę https://www.finefactory.pl/ i w sumie jakość idzie w parze z jakością zastanawiam się czy nie zamówić kilku rzeczy ktoś robił u nich zakupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×