Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

minął dzień, a synowa nie zadzwoniła

Polecane posty

Gość gość

już trzeci rok po ślubie. Niby dobrze żyjemy, a jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co chodzi z tym dniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo synowa ma swoją mamę a nie panią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To synowej tez składa sie zyczenia na dzien mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj myslalam czy złożyć zyczenia bylej tesciowej. Co myslicie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialo byc czy tesciowej składa sie zyczenia. Pomylilo mi sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przyszła Teściowa jest fantastyczną babką i ja tez zawsze jej coś daje lub chociaz dzwonię. W końcu to taka "druga Mama".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojej teściowej złożyłam, wychodząc z założenia , że nic mnie to nie kosztuje, a jednak miło:) ale synowa przyjęła inny standard heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja składam tobie zyczenia autorko :) moze bede twoja synowa skoro tamta ma cie gdzies :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie teściowa wpieniła jakieś 2 tyg wcześniej bo mi zarzuciła że nie przyjeżdżam i jej nie pomagam chociaż dobrze wie że tylko jeden dzień w tygodniu mam wolny i zwyczajnie chcę odpocząć, ale tłumacz tu emerytce której się nudzi że ktoś kto pracuje nie ma czasu, więc nie zadzwoniłam z życzeniami bo wiem że i tak będzie stroić fochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie składałam życzeń teściowej, chociaż mamy dobre relacje /normalne uważam, bez większej bliskości ale i bez napięć/. To jest dzień matki a matkę ma się jedną. Argument, że miło jest nie przemawia do mnie, każdemu jest miło gdy dostaje kwiaty czy choćby życzenia, ale jednak ta okazja dotyczy mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka Dzięki za życzenia. Synowa raczej nie ma mnie gdzieś, tylko jej przemyślenia widocznie skupiają się na Mamie, bo jest to osoba wyjątkowa:) Ale i tak wolałabym, aby chociaż do życzeń syna się dołaczyła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj nie przesadzaj kobieto. Na pewno pamięta o urodzinach, imieninach, a święto matki to jednak co innego :) Zięć mi też nie składał i ja to rozumiem. Matkę to ma się jedną. Teściowa to jednak nie "prawdziwa" mama Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka prawda: imieniny itp ogarnięte, synowa jest extra co ja kombinuję... Autorka w podpisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może się poradzę. Mam zly kontakt z tesciami, wczesniej(zaraz po slubie) było idealnie. Ale...ubzdurali sobie ze zdradzam ich syna a swojego męża, ze jestem suka, puszczalska. że żal im syna. Nie odzywam się do nich od trzech miesięcy, zawsze na dzień matki byłam. Życzenia złożyłam. Teraz,nie. Zbliżają się urodziny teścia. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektore tesciowe same nie wiedza czego chca. Np. moja mowi zawsze mezowi "matke masz tylko jedna" wiec nie skladam jej zyczen na dzien matki,bo ja tez mam jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złóż tesciowi zyczenia :) teście lubia swoje synowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja gdybym miala zięcia to bym cieszyla sie gdyby mi złożył zyczenia. Byloby mi milo. Mam jedna corke ale jeszcze nie ma meza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze składałam zyczenia tesciowej ale rozwiodlam sie i teraz mi glupio dzwonic w ten dzien. Co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja nie potrafie udawac ze nic sie nie stalo. Nie umowaem uśmiechać sie do ludzi którzy mają mnie za kurwe. Teścia uważałam za złotego człowieka. Ból jak cholera, kiedy okazało się, ze jws dwulicowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale czemu uważają,że zdradziłaś męża skoro tego nie zrobiłaś? jeśli z jakiegoś powodu są o tym przekonani to ja sie im nie dziwię,że mają do Ciebie żal i gorszy stosunek..Ty wiesz,że to nie prawda ale oni o tym nie wiedzą a wiedzą,że jak ktoś zdradzi to sie często wypiera więc Twoje tłumaczenie może tu niewiele dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo tak całkiem bez powodu sobie chyba nie ubzdurali tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas jest tak, że w Dzień Matki mąż dzwoni do swojej mamy i składa życzenia od syna i synowej, a ja dzwonię do mojej i składam życzenia od córki i zięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bylabym wsciekla gdyby moja synowa zdradzala syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
przecież teściowa to jak druga mama-moim zdaniem zachowała sie chamsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka k***a druga mama , nie przesadzaj, tesciowych mizna miec mnostwo a mame jedna, to jest mama meza i nue pieprz ze zachowała sie chamsko, chamsko to ty sie zachowujesz piszac w ten sposob. Kazdy robi to co uwaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy cham robi co uważa, a człowiek kulturalny składa życzenia teściowej, nic nie kosztuje, a teściowej miło. W końcu do teściowej mówi się mamo, a nie Marycha. Przygłupy zawsze maja problemy. Biedne teściowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedne tesciowe? Wiesz co piszesz? Mam znajoma ktorej tesciowa nie zyczy sobie składania życzeń na dzien mamy. Lyso ci ignorantko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autorki Może marne pocieszenie ale życzę Ci zdrowia, szczęścia, pociechy z dzieci i wnuków :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda, ze kazda tesciowa chce życzeń na dzien mamy. Nie piszcie bzdur. Wszystko generalizujecie, madre baby z kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×