Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hjd24

moja dziewczyna chce przerwy

Polecane posty

Gość hjd24

Witam wczoraj po 4 latach. Moja dziewczyna powiedziala mi ze chce przerwy. Kiedy jechalismy do miasta czulem cos ze jest nie tak nie miala humoru byla tez zasmucona. Wiec postanowilem ja zapytać o co chodzi. Poczatkowo nie chciala mitego mowic . powiedziala ze mi teraz tego nie powie bo nie chce tego slyszec teraz. Ale kiedy wracalismy juz do domu postawilem sprawe jasno . Ma mi powiedziec o co. Chodzi ponoewaz niewiem czy mnie zdradzila czy cos innego . Po chwili ciszy odpowiedziala mi ze na okres mojego wyjazdu do pracy za granice chce zrobic miedzy nami przerwe poniewaz chce za mna zatesknic. Mowila ze mnoe kocha i chce byc ze mna do konca zycia. Zaczela mi mowic dlaczego chce tej przery. Ponoewaz nie czuje ze o siebie zabiegamy. To chyba tez moja wina ponoewaz ona polubila teraz strasznie fitnes oraz biegi . Ja pracuje fizycznie i kiedy sie z nia spotykam jestem wykonczony. Jest mi bardzo przykro kiedy poraz kolejny muszs jej odmowic. Poniewaz bola mnie plecy lub wysiadaja nogi. Chodz w przyszlosci chce zostac strazakiem. martwie sie tez ze moze chciec poznac kogos innego ;/ . Ona jest piękną dziewczyną ciemna szczupla o ciemnych oczach . Co prawda ma ciezki chcarakter i w mojej rodzinie mowia ze mna rządzi. Alw strasznie podoba sie innym. I tego sie boje ze ktos inny moglby zawrocic jej w glowie ; Co mam robic? Prosze o pomoc przedewszystkim panie bo raczej tylko w mi jestescie w stanie pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgódź się i szukaj sobie nowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×