Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jaxxxxa

Moja emerytura w przybliżeniu jaka będzie ?

Polecane posty

Gość Jaxxxxa

Witam. Mam 30 lat i jaka będzie w przybliżeniu moja emerytura jeśli: 1) nie będę już wcale pracowała do 67 lat 2) będę robiła do 67 za najniższą krajową 3) będę robiła do 67 za ok 4 tys zł. Chcę dzięki temu zobaczyć czy warto się angażować, pracować w pocie czoła, czy po prostu czasami się obijać w robocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
499 zł i 99 gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ps nie ważne ile będziesz zarabiała będzie wyrównanie emerytór bo wam dzieci nie chce sie płodzić tylko tabletki po i skrobanki w głowie to za to będziecie mieli głodowe emerytury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie zagwarantuje że w ogóle będą emerytury za 30 lat więc zastanawianie się ile będziesz miała jest bezsensowne spójrz w nekrologi a olśni cię że pokolenie naszych dziadków dożywa 90tki, ich dzieci 60tki.... niby czemu ciągle reklamują pakiet onkologiczny ? bo rząd zauważył że jest problem i ludzie padają jak much w wieku przedemerytalnym pakiet jest nie po to by nas uzdrowić, ale po to byśmy myśleli że rząd o nas dba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaxxxxa
Czyli że co ? Jesli nię będę pracować lub dorabiać co jakiś czas za najniższą, a moja znajoma będzie zarabiać z 3-4 tysiące (mowa o pracę) to jak osiągniemy wiek emerytalny to na pewno ona będzie miała więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw dożyj w zdrowiu a potem się martw spójrz jak ewoluuje służba zdrowia pokolenie moich dziadków mogło liczyć na bezpłatne leczenie, leki ryczałtowane za przysłowiowy grosz lub za darmo a obecnie jeśli chcesz się wyleczyć musisz i tak chodzić prywatnie po lekarzach i załatwiać np. przyjęcie do szpitala po znajomości jeśli podobnie będzie ewoluował ZUS to za 37 lat okaże się że dostaniesz np. ułamek tego co Ci się należy i to pod warunkiem że będziesz w stanie im udostępnić dane z całości zatrudnienia :-) albo zastosują inne kruczki prawne byś dostał śmieszne grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 dojcz mark. jak podpiszesz volkslistę oczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×