Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Studzia

taaaa

Polecane posty

Gość gość
po co szłaś do marketu drugi raz jeśli wcześniej uciekłaś więc wiedziałać co cie czeka? a dwa to szukaj pracy w spożywczaku, jeśli wytrzymałaś 3mce i nie uciekłaś po jednym dniu to oznacza ze może właśnie tam sie odnajdziesz? no ale ambicje masz pewnie milion razy większe... więc wstyd wielka pani studzińska w spożywczaku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
picie w lub przed pracą dyskwalifikuje cię jako pracownika, nie przychodzenie tak samo, musisz się wziąć za siebie albo skończysz marnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile płacą na kafe? załatw mi też jakąś małą robótke albo jakis projekt niech dla mnie wymyślą aha i powiedz wreszcie ile płacicie przemkowi za robienie z siebie debila od tylu lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to sie stało ze wytrzymałaś 3mce w spożywczym i nie uciekłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo pracowałam z facetami i nie było konfliktów-dlatego wytrzymałam. Z babskami ciężko jest pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajla77778
Oj Studzia balas sie cv zaniesc a nie balas sie siedzieć na fiskalnej ? Na fiskalnej w markecie bym nie mogla. Mam chyba fobie spoleczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
WIEC uciekasz bo sie boisz czy dlatego ze nie możesz wytrzymać lub/i nie chce ci sie pracować??? ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dziwnie to wygląda-delikatnie mówiąc...:P ps. pogodziłaś sie już ze swoim facetem? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza słabą dyscypliną masz jeszcze jedną wadę - nic konkretnego nie umiesz, trzeba być w czymś dobrym wtedy masz perspektywy, a tak to popychadłem będziesz a z twoim charakterem nawet z tym masz problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzeczny Jurek
I tak ludzie szukają pracy/pracują w Polsce, nic dziwnego że ten kraj upada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w przypadku nr 1,2,3,5,6,8 bałam się klientów, że będzie ich za dużo a ja nie wyrobię i będą mnie obrażać (np. na kasie) w przypadku 4,7,12 - ciężkiej pracy fizycznej. nr 8,9,10,11 - ucieczka była spowodowana obecnością toksycznych pracowników ( tylko kobiet)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studzia mam podobne problemy. Jak sobie radzić? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
molestuje mnie seksualnie kierownik zmiany w biedronce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe studzia mistrzyni spi/erda/lania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abu Dabi
Zostań opiekunka basenu. Locals Fled Pool After Migrants Masturbated Into Jacuzzi, Defecated Into Kid’s Pool, Invaded Girls Changing Rooms A dobrze ssasz lachacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×