Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Myszko

Polecane posty

Gość gość

wiesz Myszko kuku stady jestem jak sie potym ? jak domnie napiszesz umie,odpowiedzkec jak wlocze istagram to same zdjecia ,no jak sie kurde z takom moda laska na iternecie ,Myszkaa Kuku nojak sie do ciebie na staram sie nadazac,kurde nienadazam eh:-( jesem tak tepy ze niewim gdzie mam nacisnac Zuzia 69? normalnie jesem gupi Musz Kuku:-) no jak kurde gdzie nacisac zebys sie na dziadza nieg niewala :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MERKELUWA
Polska język trudna język

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myszka widze ze jestem nalany wodnik jesem mampeszka Myszko ja dziadzia musie Ci jak zie kurde naucE posugiac tym calym internetem zostaniesz moja kumpela:-) pisz z istagramu bo niewiem jak tam mamsame zdjecia ,jak wejsc tam gdzie serca zanim sie naucze poruszac to wierza ajfla sie przewruci kurde ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myszko;-) zyjesz? no co:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
umie na istagramie odpisac :-( gdzie na isnac zeby cie znalezc:-( jeszcze zamalo znam ineret zeby sie nim posugiac Pszemo $wity ma wiecej wiedzy w opudze ko iternetu pisz odpowiem ,Myszko naucz nie jak masz czas jak nie ***aj tych niegrzecznych maloetow ,a co! tu sie nieda seruszka :-( umiesz tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na goglach cie znalazlem ale tam niema gdzie nacisnoc zyy odpowiedzie :-( jaj***lem sie dzis jutro Myszko po mysle pukie co zjeje t u paru l*******gow, aco!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kysz mysz bo kotem cie poszczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×