Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aewelyn

nawilżenie powietrza w pokoju

Polecane posty

Gość aewelyn

chcę postawić miskę z wodą pod kaloryferem, ale nie wiem czy zimną czy lepiej ciepłą. jak lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimna ....tylko nie wiem czy pod kaloryferem to dobry pomysl ;)....wszak cieplo unosi sie do gory :) ....wiekszy efekt dalby zmoczony recznik powieszony na kaloryferze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a ty swoje :D.....pod kaloryferem parowanie jest nikle ....lepszy bedzie kubek z wodą na kaloryferze ;)....mozna kupic specjalne naczynka z zawieszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koza niby głupia
polecam kupno akwairium odciągnie trochę od kafe i wzmocni zdrówko :) ja mam ale w mojej rezydencji marysia się nawilża z rybkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, a nalałam zimnej ;) a co z tymi kubkami na kaloryferze? wiem że są takie do zawieszenia, ale ja kasy nie mam, chyba że można dostać za grosze w jakims tesco. ale chyba takiego normalnego kubka z wodą nie kładzie się na kaloryferze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłego grzyba na ścianach
:classic_cool: i popsutego sprzętu elektronicznego od pływającej wilgoci :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co z tego ze nalalaś zimnej ? ;)....kaloryfer chyba zimny nie jest ? ;) hehe a dlaczego nie kaldzie sie normalnego kubka ;) ? w swoim domku mozna wszystko ! jak bede chcial to czajnik postawie, wiadro i tv :D...... ps rezygnuje z tv ...nie nawilzy mi mieszkania ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajanna
albo oskar z firmy stadler form z dozowaniem zapachów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonkaaa80
ten oskar też mam i ma to zabijanie bakterii, kostka jonów srebra chyba Ciekawe na ile % to zabija bakterie jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulinka88
dobre nawilżanie będzie jak kupisz sobie nawilżacz, wiem jak było u nas, kupiliśmy oskara stadler form i zmiana jest o 180 stopni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×