Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

man  on the moon

Neptyk słyszysz tutaj Sysie? :D

Polecane posty

Gość gość
Wolkuszowice sprawdź w necie gdzie są :D:D:D:P;):):P:D:):D:):D:P:):D:-):):(::D;);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka prawda :classic_cool: Odkąd Cie usłyszałem zaczęłaś mi się kojarzyć z Rebeką (zespołem) :classic_cool: To nie może być przypadek ani moja schiza :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Sysia91 dziś masz dzisiaj chwile??? ;) bo jakoś parę dni temu chciałaś zadzwonić, a zaczynam być ciekawa twojego głosu. ;) i może przekażesz komus jaka jest prawda.:D bo nie znoszę jak coś mi sie wpiera, :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gggb tak o godz 20- 21 będę na mailu bo teraz na 18 idę do Kościoła a potem z godzinę katuję się ćwiczeniami ok? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sysia to weź sie nagraj chociaż 15 sekund pozdrów kafeterian i wrzuć nam http://vocaroo.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wychodzę przed 19, a potem będę tak po 24 wiec może innym razem...:P A zresztą nie chce nic udowadniać tamtemu. Myślałam tylko ze już wie jaka jest prawda, a znowu wpiera mi jakieś glupoty ze jestem zbereznikiem-albo dobrze wie ze nie jestem, ale nadal to robi-złośliwie. ;) zresztą mam to już gdzieś. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Sysia91 dziś dawaj szybko na minute :D wtedy oczekuje oficjalnych przeprosin od autora tego tematu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
i co jestem facetem? :D buahahaha :D🖐️ nie słyszę wady wymowy chociaż rozmowa nie trwała długoi jeszcze tv zagłuszył. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy mikrofon, nagraj sie odsłuchaj jak nagrało a potem daj nam ten link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gggb a czemu ty robisz takie podchody i ktoś musi sprawdzać czy jesteś kobietą? może też nagraj pozdrowienie dla kafeterian i będzie po sprawie a nie bawisz w jakieś podchody jak dzieci z podstawówki http://vocaroo.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
man on the moon dziś spadaj :D:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sysia a masz kamerke internetową? bo w kamerce zazwyczaj jest wbudowany mikrofon i tam go można użyć i nagrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wrócę to porozkminiam :classic_cool: Ohhh jaaaaa pieeertoooooollleeee kiedy sobie włożę obrączkę na palec!! :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×