Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artur17...

Nie umiem się bić !

Polecane posty

Gość Artur17...

Otóż, przez całe swoje życie nie miałem sytuacji w której musiałbym się bić. Mówiąc krótko nigdy na poważnie nie wdałem się z kimś w bójkę. Nigdy się tym specjalnie nie przejmowałem... do dzisiaj. Szedłem dzisiaj z dziewczyną i wychapał do mnie jakiś koleś (to była taka pierwsza sytuacja w moim życiu). Nie był to jakiś umięśniony koks czy coś, raczej z sylwetki podobny do mnie. Zaczął do mnie chapać, w sumie to bez powodu. Nic wielkiego się nie stało ponieważ udało mi się załagodzić sytuację, starałem się go przeprosić itp (Tak wiem lamus je*any ze mnie). I tu nawet nie powiem tyle, że się go bałem, tu chodziło bardziej o to, że poczułem się po prostu bezradny. Tak więc moje pytanie to czy ma ktoś podobny problem ? Może jakieś rozwiązanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mems
Idź na kurs samoobrony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apasz
Może powinieneś jeszcze uklęknąć i na zgodę zrobić mu loda? Jesteś ciotą i tyle... tego już nie zmienisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nimojasa
Zjebałeś koleś. To ja jestem dziewczyną i potrafiłabym się w takiej sytuacji zachować. Co twoja laska o tobie pomyślała? Rozumiem nie zaognianie konfliktu nie potrzebne, ale żeby przepraszać jakiegoś kolesia, który cię wyzywa? A jakby twoją dziewczynę popchnął to też byś się tak zachował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam treningi sztuk walki najskuteczniejsze i najprostsze do nauki są krav-maga,boks i kick-boxing podstawowe techniki przydatne w samoobronie są dostępne w internecie poszukaj na youtube techniki bokserkie krav-maga kick-boxing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciosy reką: -prosty -sierpowy -hak Ciosy łokciem: -w przód -w bok -w tył Kopnięcia: -kolanem -nadepnięcie -w przód -w bok -w tył Chwyty: -dźwignia na łokieć -dźwignia na ramię -rzut przez obniżenie tułowia -rzut przez podcięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tyłu: -uderz łokciem w tułów -uderz łokciem w głowę -wyłam palec z ręki -uderz do tyłu w krocze -uderz pięścią w nogę -ugryź w rękę obrona w parterze: -kopnij z całej siły w nogi -kop w tułów -kop w krocze -jeżeli usiadł na tobie chwyć 2 rękami jego dłoń i wykręć mu palce jak najmocniej -jeżeli usiadł na tobie atakuj jego głowę ciosami -włóż palce w oczy -odepchnij głowę -chwyć za uszy uderz swoją głową w nos -uderz głową w szczękę -wstań jak najszybciej i obezwładnij go na stojąco obrona przed duszeniem: -z przodu-połóż prawy łokieć na jego prawej ręce 2 swoją daj od spodu i obróć się z całej siły w lewo wykręcając mu rękę,aż się wywróci -z tyłu chwyć jego rękę za nadgarstek i wykręć na zewnątrz jednocześnie obróć się w prawo,i wykręcaj rękę aż upadnie -w parterze wbij mu palce w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-obrona przed nożem,siekierą,kijem itd. -zmiejsz dystans-odsuń od siebie rękę przeciwnika i uderz go w szczękę,popraw w twarz i w oczy, potem wyrwij broń,kopnij w krocze i uciekaj -dodatkowo noś przy sobie jak najsilniejszy gaz lub 2 ,kup duży gaz,stężenie min.2 mln shu -kup pałkę teleskopową pałka teleskopowa jak najdłuższa uderzasz zamachem w nogi,ręce,tułów, plecy nigdy w głowę -za każdym razem uderz przeciwnika minimum 5 razy,i raz w krocze albo kolano,żeby nie mógł cie ścigać -po walce uciekaj jak najszybciej -zawsze noś przy sobie małą latarkę albo długopis-zaciśnij na tym pięść i uderzaj-cios jest mocniejszy niż pięścią -kup pęto drutu miedzianego kilka metrów drut 0,5-1mm zwiń tak żeby miało na ręce grubość 1 cm,i szerokosć 2 cm zrób 2 takie pęta,noś w kieszeni i jeżeli ktoś cię atakuje zakładaj na rękę i bij,cios będzie mocniejszy -jeżeli atakują cię bronią kup łańcuch i noś w kieszeni w razie walki zasłaniaj się łańcuchem, poza tym użyj gazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-jeżeli biją cię w szkole to: trzeba to zgłosić,ale realnie jest tak-będą cię bili,obojętnie czy jesteś chłopakiem czy dziewczyną, aż albo cię okaleczą,albo zabiją, albo skończysz szkołę -musisz się nauczyć bić,albo zginiesz -zasada jest prosta zwyciężysz,albo zginiesz rozumiesz -tak samo jak biją cie na ulicy, jeżeli masz towarzystwo kolesi którzy biją,to po pierwsze ich unikaj,po 2 drugie jak atakują bij jak najmocniej -po trzecie na ulicy jeżeli to jest 1 raz użyj gazu, kopnij w krocze uciekaj, -jeżeli kolejny raz atakuje cie ten sam gosc,to mu wlej tak,żeby 2 raz nie atakował -pałka,pęto drutu,kopnięcie w piszczele i uda po 3x itp. -jak walczyć jak chcą odebrać ' kasę-miej 2 gazy,pęto drutu i pałkę teleskopową -jak ktoś mówi dawaj kasę albo komórkę,to zacznij płakać, i sięgnij do kieszeni po gaz lub gazy,w zależności od ilości przeciwników potraktuj ich gazem,kopnij w krocza, wiej,jeżeli to jest kolejna akcja tych samych,po gazie weź pałkę i bij najpierw w nogi potem w plecy,a potem w ręce każdy powinien dostać,kilka razy powinni uciekać,albo leżeć, po takiej akcji 2 raz cie nie zaczepią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-jeżeli w szkole prześladuje cie kilku ludzi, sprawę trzeba załatwić tak,w tej jedynej sytuacji wolno-wyczaj kiedy taki gość,jest sam nie może być świadków, chodź obok niego prowokująco,głupio się uśmiechaj,podśpiewuj,wygłupiaj się, ale go nie dotykaj,będzie cie chciał zaatakować-musisz być dobrze przygotowany,jak zaatakuje zrób unik,kopnij w krocze lub kolano,żeby unieruchomić,jak nie trafisz uderzaj i kop w brzuch,odsuń się na dystans kopnij w kolano i w krocze, potem kilka ciosów w brzuch, potem kopnij w goleń, i popraw pięścią w ramię, i butem w udo, wystarczy właśnie wyleczyłeś kolesia z dokuczania, jeżeli jest bardziej agresywny przyłóż mocniej,techniki masz wyżej -w taki sposób w ciągu 2-3 dni wyeliminuj wszystkich prześladowców,warunek im szybciej tym lepiej,serią,żeby złamać ich psychicznie,oczekuj zemsty i za drugim razem bij tak,żeby padli na ziemię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamiętaj musisz być dobrze przygotowany do takiej akcji-musisz być w stanie minimum godzinę biegać i ćwiczyć na worku,bez tego nie rób takiej akcji -jeżeli atakują cie w kilku masz 1 wyjście walka-uderz w szczękę najbliższego zaatakuj 2 z boku w kolano lub kroczę, uderz w szczękę i krocze 3,wróć do 1 kopnij go w krocze,popraw w kolano, potem popraw 2 w szczęke,gotowe jak się stawiają bij,aż padną to ty masz ich zdominować i pobić nie oni ciebie -walcz jeżeli umiesz dopóki nie umiesz czyli jakieś pół roku treningu 2 godziny dziennie,nie podskakuj, chyba,że chcą cie zabić,omijaj jak możesz najdalej,jeżeli zmuszą cie do walki,bij z całej sił i rób dużo hałasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przygotowanie do walki: po pierwsze trening siłowy: -pompki-siła rąk,-przysiady siła-nóg -brzuszki-siła tułowia-daje siłę rąk i nóg,-podciąganie na drążku- siła całego ciała -rób od 10 do 100 pompek,po 3 latach -rób od 10 do 100 przysiadów,po 3 latach -rób od 10 do 100 brzuszków,po 3 latach -rób od 10 do 50 podciągnięć na drążku po 3 latach -ekspander-zaczynasz od 10 razy z przodu i z tyłu kończysz na 100 na danym poziomie,ekspander ma 5 poziomów,po 3 latach masz rozciągać cały ekspander po drugie trening na worku treningowym,jak cie nie stać-weź starą poszwę,napchaj gazetami,żeby była twarda i bij -na worku-rób od 10 razy każdy cios ręką i kopnięcie do 100 razy każdy cios ręką i kopnięcie -ćwicz uniki-pomiędzy dwoma punktami powieś sznurek i przechodź pod nim raz w tą raz w drugą stronę trzymając gardę -zawieś na sznurku worek treningowy i pchaj go do przodu i puszczaj,a ty rób unik do tyłu,na prawo,na lewo -puszczaj worek rób unik,i atakuj -zdobądź starą wykładzinę,zwiń i ćwicz nią rzuty,zamiast przeciwnika -po trzecie trening wytrzymałościowy -biegaj jak najwięcej,żeby dobrze walczyć trzeba biegać dziennie 10 kilometrów -ćwicz na skakance -do walki zawsze ubieraj jak najcięższe buty glany,traperki-ciężki but daje mocny kop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-jak zbudować motywację-wyobraź sobie, że przeciwnik chce zabić twoją bliską osobę,i że walczysz o jej życie i walcz z taką siłą -musisz sobie uświadomić,że jeżeli nie nauczysz się walczyć to albo zostaniesz rośliną,albo trupem -dla mężczyzn-facet,który nie umie się bić to zero i ofiara,takich powinno się wysyłać do mycia wcetów ,bo są nikim,jeżeli nie umiesz się bić bo jesteś niepełnosprawny to rehabilituj się na ile się da i ćwicz chociaż na worku,ale jeżeli masz więcej niż 10 lat i nie umiesz się bić to jesteś ofiarą i jesteś głupi, -jeżeli jeszcze nie umiesz się bić to zacznij ćwiczyć dzisiaj, teraz,nie jutro czy kiedyś, pamiętaj facet,który nie umie się bić to zero i tyle, będą cie bili i poniewierali zawsze,chyba,że pokażesz,że jesteś silny i nauczysz się bić,umiejętność walki to podstawa dla każdego mężczyzny -nie każdy musi walczyć sportowo, nie każdy zostanie mistrzem,ale facet,który nie umie się bić będzie nikim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-nie tłumacz się,że nie masz na treningi tylko zacznij ćwiczyć i przestań być ofiarą -dla kobiet jeżeli koleś chce cie zgwałcić nie myśl o tym co chce ci zrobić,tylko myśl,że bronisz kogoś innego i wyobraź sobie kogoś lub coś czego nienawidzisz i tak traktuj przeciwnika,myśl o nim jak o robaku,którego masz rozdeptać nie o tym co ci zrobi i czy będzie bolało,jak się dasz zgwałcić to jedynie twoja wina,chyba,że facet jest 2 razy większy albo jest ich kilku,tak twoja wina,bo ty mu ulegniesz zamiast walczyć gwałciciela łatwo zniechęcić-tylko musi go bardzo boleć-podrap mu oczy, pogryź twarz,ręce,tułów,wyrwij mu palec,wyłam rękę lub nogę, chwyć i zgnieć jaja,złam nos, jeżeli leży na tobie to nie czekaj co zrobi tylko kop w jaja,twarz,tułów, chwytaj ręce i łam palce,gryź,drap,uderz głową w noc,uderz łokciem w twarz, zaatakuj w oczy dezodorantem, kłuj go z całej siły długopisem w ciało, uderz butem w twarz,uderz butelką, rozbij butelkę i poczęstuj w twarz, bij w twarz,szczękę,głowę, podpal zapalniczką twarz, ubranie,wbij mu szpilkę w wierzch dłoni lub twarz,uderz czymś w twarz, sypnij ziemią w oczy, -uwolnij się i uciekaj,znajdź bezpieczne miejsce czyli kilkaset metrów i wezwij pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćp
O Jezu jak się rozpisał, ja p*****le...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×