Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hihihi 22 lata

OSZKA JAK TERAZ wywiniesz sie z tej kompromitacji?

Polecane posty

Gość hihihi 22 lata

Co wymyślisz, żeby wyjść z tego z twarzą? :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powie ze ktoś jej konto haknął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A. Co się stało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisała ze swojego nicku "Oszka jesteś?" bo zapomniała sie wylogować :D minute później juz edytowała, 2 godziny później znów edytowała i napisała "SIEMA CIPCIE HEHE" a później znów edytowała na to co jest teraz. Skomrpomitowała sie i teraz kombinuje co z tym zrobić hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HEHE TAK TO SIE TYLKO BARDZIEJ SKOMPROMITOWAŁA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez obstawiałam ze to projekt , brunetos zresztą też, wiadomo czyj :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nazwałbym tego kompromitacją raczej spaleniem nicku ma pewnie inne projekty więc poradzi sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czemu ludzie tu tak latwo nabieraja sie na te projekty. Od razu bylo widac ze to goowno wymyslone przez jakiegos polglowka bez wlasnego zycia ktory doopczy tu 24 godziny korzystajac zapewne z dobrodziejstw renty inwalidzkiej przypuszczalnie z uwagi na psychiczna chorobe. Martwi mnie jednak to ze ludzie za sprawa internetu zaczynaja odbierac to jako "norme" albo jakies popularna juz forme niewinnych wybrykow internetowych i co gorsza zaczynaja nasladowac tu i tam tego typu poyebow. Dziennikarze (czyt. Wsiowe matołki po tzw studiach)czesto opisujac problem pomnazania tzw sztucznej tozsamosci w internecie opisuja to jako "ciekawe"i "klasyczne"zjawisko internetu. To nie jest ani ciekawe ani "klasyczne"tylko żałosne....pospolicie żałosne. Internet pomnaża w galopujacym tempie ludzi zaburzonych spolecznie i de facto psychicznie. Nieprzystosowanych do normalnej koegzystencji i jesli nawet jakims cudem ludzie ci funkcjonuja w jakiejs pracy czy w strukturach rodzinnych to jest to żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli poslales mu jakies twoje zdjecia np nago a widac bylo rowniez na nich twoja facjate to masz problem o ile to nie ty jestes "tworca"tych osranych projektow i teraz nie robisz se dalej jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd "fotki cycek"? Jaja se robisz? Co to za problem wkręcić kogoś na cudze zdjęcia? No chyba ze se robila zdjecia z twarza a na tych cyckach kladla swoj dowod osobisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy "tyle czasu?" W Polsce nie tak dawno mial miejsce takie zdarzenie ze kolo pisal z laska przez ponad rok a przypadkiem odkryl ze to facet.Byc moze gej.Zwazywszy na to co pisal i jakie zdjecia czy tez wyznania wysylal,wpadl w szal i pojechal na drugi koniec Polski.....by go zalatwic. I teraz siedzi. Dla was to zabawa.Byc moze nawet teraz wkrecacie tu kity bo to faktycznie robota jednego typa i nadal ciagnie sie imprezka ale uwazajcie z tym kogo wkrecacie bo moze okazac sie ze to osoba nieobliczalna emocjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Dobrze napisałeś. Jest granica nieszkodliwego wygłupu i jest już coś więcej, gdy ktoś manipuluje emocjami wielu ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja np tak mam w telu ze samo mi sie loguje , mysle ,ze jestem gosciem a tu uuuups z niebieskiego sie zapisalo hahaha i wcale winka do tego nie trzeba, zeby nie zauwazyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt faktem każda rozmowa oszki z zapentem to było jej gadanie do siebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszkavto smiec i gowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszkaa Robi tutaj sztuczny tłok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz pewnie siedzi na nowym projekcie a WY sie podniecacie :D a zapent to facet zapraszal mnie kiedys w Bieszczady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spytaj sie go czy byl dzisiaj na kafe :D czy jednak oszkaa gadała sama ze sobą pół dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówie wam że to barłoś, nie przyzna wam się do projektu nawet gdybyści go nakryli to i tak by powiedział że to nie on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P*****lniety stalker:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe co tera wymyśli hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie pierwszy raz ktoś się sypnął na kafe. Już raz wydało się, że 92 i ktoś jeszcze z niebieskich nickow (juz nie pamietam kto) to jedna osoba, bo napisał coś w poście i pomylił się, następnie odpisal sam sobie z tego drugiego konta tak, jakby pierwszy post był napisany poprawnie ( a był napisany tak, ze wcale nie dałoby się domyśleć pierwotnego sensu, nie będąc autorem) po czym z konta 92 skapnął się, że w pierwszym poście jest błąd i poprawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość time machine

🚁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszka

przynajmniej nie było nudno :classic_rolleyes:😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×