Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

OSZKAA TO JEST BARŁOŚ J****Y

Polecane posty

Gość gość

OSZKAA TO JEST BARŁOŚ J****Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z jednego powodu na pewno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako jedyna odeszła od nas upadłych i ułożyła sobie życie.A tutaj same przegrywy zostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hooya odeszlas idiotko, ty tu nadal gnijesz dzien w dzien przegrywko jepana :D mysli szmata ze jak sie nie bedzie logowac to nikt sie nie pokapuje 🖐️ tak samo jak cala reszta przegrywow z prawikiem na czele co sie przestali logowac udajac ze ich nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha ale jesteście naiwni.Prawik nie miał nawet Przemek na imię ale wam co się napisze to uwierzycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym forum grałem inną osobę a wy to braliście na serio.Masakra ale miałem ubaw na jakiś czas.Teraz mi się to znudziło ale wasza głupota dalej tu będzie.No jestem ciekaw kto zgadnie kim jestem dam wam podpowiedź byłem tu kilka lat i brany za elitę hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu był brany za elitę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak mówili na tych co już pare lat tu siedzieli.Manipulacja na tym forum to banał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak wam się wydaje że kto tu grał prawdziwą osobę.Więcej tu zmyślonych bajek i fikcijnych osób. niż wam się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
neptyk ty sie masz za elite rudy pedale w rurkach? :D a moze ty alkoholiku piwoszu?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neptyk to nieudacznik pewnie laska następna go zostawiła i chce wrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBB
no dzisiaj pedal pisal zalogowany po dlugim czasie kolejny przegryw co udawal ze go nie bylo jak nie pisal zalogowany:D a z goscia i tak napiertalal i wchodzil tu dzien w dzien zalosny przyglup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jesteś gownem X No to trudno ;) może i lepiej przecież mniejsza strata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani Neptyk idiota ani piwosz nawiedzony.Stworzyliście sobie tutaj wirtualne życie i usilnie w to wierzyliście.Nawet wasze dochodzenia szukanie co jest prawdą a co nie nic wam nie dało.A czasami byliscie na dobrej drodze hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samo to ze co niektórzy już tu nie wchodzą o czymś świadczy.Wszystko to bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze jakiś niedowartosciowany debil próbuje wyrwać swoje '5minut' i pociska jakieś pierdoły słuchaj pijaku24 jepany tak piertolić i mącić żeby w sumie nic nie powiedzieć to każdy potrafi więc nie wkurfiaj i wypiertalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uodparniasz się ode mnie. No to dobrze, bo masz rację. Zrób to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neptyk i jego usilne szukanie dziewczyny.Jak myślicie czemu nie może znaleźć albo piwosz.Bo to osoby co w realu gubią się hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszcie z goscia i wierzcie we wszystko hahaha Ja już się nie zaloguje bo mam gdzieś to forum zreszta mam za mało czasu na te bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piwosz to po pierwsze karakan co skreśla go w oczach większości kobiet, a po drugie jest nieśmiały wobec kobiet co wielokrotnie się potwierdzało na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jo wypiertalaj pajacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyżywasz się na mnie? Ok, no problem, w sumie gadam tutaj a Ty.. to wszystko, wiem, nie miałeś łatwego życia, przeżyłeś wiele, świat zwiedziłeś, mnóstwo ludzi poznałeś, przeżyłeś cudowne chwile wzlotów i kilka gorszych, a i wiele cierpienia, byłeś niezrozumiamy, czesto miałeś dobre intencje, a bywałeś źle odebrany. Odnosisz sukcesy w pracy, z kobietami, masz romantyczną duszę poety(czy ja jestem normalna?:)). Jesteś człowiekiem wyjątkowym, wiem to, masz syna pewnie będzie tak samo cudowny jak jego Tatuś, a napewno już jest :). Masz jeszcze córeczkę, albo dwie.. tego nie rozszyfrowałam. Zasługujesz na wielką miłość. A to jest też przekleństwem dla mnie, bo to nie potrafię być ja.. Chcesz mi dopiec? Zrób to, zakochaj się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawiedzona kobieto pomylilaś adresy bądź osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o k***a wtf? o czym ty piertolisz? weź leki bo źle z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×