Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

panicznie placze. zona boi sie stosunkow

Polecane posty

Gość gość

Witam Mam 28 lat zona 25 mamy syna-zona rodziła w grudniu na początku (03.12.14) Poród z proznociagiem strasznie porozrywana potem wdala się infekcja itp. Kocham ja bardzo wiem jaki to bol urodzić bo byłem z nią w trakcie porodu. Bol krew pot i lzy jednak dała radę! :) wspieram ja zawsze pomagam. Po porodzie jak wyszła że szpitala musiała odpoczywać a ja i siostra pomagalismy przy dziecku!- to był mój rozkaz. Moja kobieta na całe życie musze o nią dbać. Otóż jeszcze się nie kochalismy mieliśmy ochotę i to bardzo ale nie! Były szwy bałem się że sprawie bol itp. Więc teraz jest najwyższy czas. Lecz ona panicznie się boi. Boi sie bólu że się zawiode, że za luźna będzie itp. Przecież jej nigdy nie zostawię mimo wszystko. Skocze za nią w ogień! I tu pytanie kochane kobitki czy wy balyscie się stosunku po porodzie? Jaka byla reakcja męża? Bolało? Nigdy nie namawialem ani nic, chcielismy bardzo ale teraz ona ma straszne obawy! Wybaczcie.... Pozdrawiam i podziwiam wszystkie mamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ma racje bo jest rozepchana i ma wiadro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaSyna
Witam Cię, po pierwsze duży plus za zrozumienie sytuacji. Ja też miałam poród zabiegowy (próżnociąg). Pęknięcie krocza i szycie. Powolutku wszystko wróci do normy. Rozumiem, że żona się boi. Nie spieszcie się. Na pewno ma blokadę psychiczną i boi się bólu. Pierwsze stosunki rzeczywiście dla mnie były bolesne. Parę ładnych miesięcy u mnie trwało zanim krocze "przyjęło" mojego męża bez bólu. Wcale nie stałam się luźna, doznana są inne (lepsze) po porodzie. Niech żona ćwiczy mięśnie Kegla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj jej czas, może wyślij do ginekologa aby sprawdzil czy wszystko oki, słowa lekarza może przekonają ja ze nie musi się już bac, zaopatrz się w "gumki" aby nie bala się kolejnej ciąży. pierwszy raz po porodzie był dla mnie jak "pierwszy raz"- bolało i zero przyjemności. daj jej tyle ciepla i pieszczot aby sama miała ochote, nie zmuszaj i nie naciskaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie gumki? Ona potrzebuje poczucia bezpieczeństwa, ciepła, które da jej tylko bliskość, dotyk ciała ukochanego, a nie lateks. Jestem kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie gumki ? a takie z opony rowerowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA NIE MAM K****A,CZYM MAM JA ZADOWOLIC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezk***sinski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wez ją od tyłu i ciagnij za rzepke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem musi się tam zagoic i pozrastac . póki co użyję narządu płciowego poziomego -jej ust. choć ostatnio wyrywała zęba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie dlatego ja miałam cesarkę.... te gumki to nie takie zły pomysł, są takie ze środkiem przeciwbólowym, w waszej sytuacji idealne.. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro ona nie moze to moze masz kolezanki z pracy czy z bliskiego otoczenia które tez pragną tylko seksu. Rozejrzyj się dookoła a napewno coś się trafi. Zona niech dochodzi w spokoju do zdrowia i lepszego samopoczucia. Jeśli nic nie zlowisz na wędkę to są agencje z paniami w ostateczności zostaje dmuchana lala lub sztuczna pochwa. W ostateczności sam sobie zrobisz dobrze. Od czego ma się ręce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do agencji nie pojdę bo zarabiam 1500 , wszystko pochłaniają te dwa darmozjady nic mi nie zostaje. powiesiłem plakat Dody nad łóżkiem i ręcznie się zadowalam. seks oralny też nie wchodzi w grę bo żona rzyga gdy tylko zbliżę penisa do jej ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zero zrozumienia na tym forum. Pod nazwą Kafeterii powinien być dopisek " Nie oczekuj poważnej odpowiedzi "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moze analny lub ona zrobi to ręką. Jak nabierze ochoty to sama będzie wpychac. Tak to jest. Czasem cos wychodzi podczas ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam widze wiele poważnych odpowiedzi. Co jest dziwnego w seksie analnym lub oralnym. Lub jak facet szuka kobiety tylko do seksu? Przecież to życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychodzi to kupa,ale nie stosunki,nie mam k****a:(zona jest ze mną dla nazwiska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak się nazywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze wątpię aby autor poszukał sobie kobiety tylko do seksu, więc nie jest to poważna odpowiedź :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ryja ci czytam żeś kastrat,Piotrek,wyrazy współczucia dla zony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc na początku po prostu postaw na same pieszczoty, bez penetracji. Przypomnij jej jakie to miłe. Tylko powiedz jej to że nie będziesz próbował, żeby się nie zestresowała od razu że skoro coś zaczynasz to od razu będziesz chciał stosunek. Pomęczysz się trochę ale możliwe że za którymś razem będzie na tyle podniecona że sama zaproponuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla ciebie moze byc to nie powazne a przyjdzie inny facet i napisze ze i owszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznij chodzić pomieszkaniu nago. Moze na widok ptaka coś ja ruszy. Albo ze niby cos bierzesz obok niej i przy twarzy machnij wackiem. Mysle ze na większość kobiet to dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz czekać aż sama będzie chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie ze musi czekac przecież jej nie zgwałci. Ale ptaka musi często pokazywac to szybciej się przelamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z gościem z 10.49 , nie naciskaj , ale pieszczoty jak najbardziej , tylko z góry powiedz że potrzebujesz bliskosci , ale bez stosunku , to powinno ją rozluźnić , nie będzie się stresować , a jesli uda Ci się doprowadzić ją do dużego podniecenia , to pewnego dnia pewnie przezwycięży strach , jedynie czas i cierpliwość pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokazuj się często nago niby po prysznicu zapomniales bielizny. Albo zapomniales recznika itp. Najlepiej w stanie zwodu będzie wiedziała ze tego potrzebujesz co pobudzi ją do dzialania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozwiedz sie, to jakas histeryczka, nic z tego nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam widze wiele poważnych odpowiedzi. Co jest dziwnego w seksie analnym lub oralnym. Lub jak facet szuka kobiety tylko do seksu? Przecież to życie xxx jeśli dla ciebie zwyrodnienia są normalne, jeśli wkładanie członka w doopę jest dla ciebie czymś normalnym to radzę iść do specjalisty, a nie pisac bzdury że to "zycie". życie to jest zgodne z naturą, czyli doopa jest od sr....a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×