Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

PayPal , błagam o pomoc !!!

Polecane posty

Gość gość

ehhh nigdzie nie mogę znaleźć odp. na dręczące mnie pytania co do PP (PayPal), każdy pisze co innego i widzę, ze ludzie często narzekają na PP, no ale niestety nie mam wyjścia i muszę przez niego przelać pieniądze :O No więc po pierwsze - czy do swojego konta PP można podłączyć czyjeś konto bankowe np. konta mojej mamy/kuzynki/znajomej itd.? Czy tylko własne konta bankowe można podpiąć? Po drugie - czy dwa lub więcej kont w PP może być podłączonych pod ten sam adres e-mail? Proszę o odp., bo jest mi to cholernie potrzebne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
np. czy mogłabym podłączyć konto bankowe mojej mamy/kuzynki/znajomej itd. *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.Swoje konta bankowe 2.Na ten sam email mogą być różne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 11:33 Raczej nie bo wtedy wszelkie operacje przypisywane są twojej mamie/kuzynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, dzięki. Zależy mi na każdym szczególe, bo wiem, ze z PayPal za byle co banuje czy tam zamraża konta, a potem ciężko to odwrócić, z drugiej strony chciałabym wiedzieć jakie mam możliwości, bo mogłoby mi to ułatwić pewne rzeczy. Też mi się wydaje że na koncie PP trzeba mieć konto bankowe z własnymi danymi, bo jeśliby się nie zgadzały dane to mogliby wtedy dać bana, czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 11:41 To jak najbardziej logiczne jest.Zakładając konto paypal na siebie i dodając konta bankowe innych osób już jesteś podejrzany bo dlaczego niby nie możesz swoich czyli coś kombinujesz :-)Paypal tylko szuka pretekstów żeby blokować konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i jeszcze jedno - czy rejestrując się na jakiejś stronie, na której będziemy chcieli skorzystać z PP trzeba podawać/lepiej podać ten sam email co na PP? Mogą być jakieś problemy jak się poda inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie.Możesz zarejestrować inny email.W momencie dokonywania zapłaty pojawia się strona Paypal i wówczas się logujesz adresem emailowym podany podczas rejestracji w Paypal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można przecież w PP zmieniać emaile, no ale jak ktoś często zmieniałby adresy to istnieje szansa, ze uznaliby to za "podejrzane" tj. za kolejną dobrą okazję do wlepienia bana, więc raczej nie ma co ryzykować. Cóż, poczytam jeszcze o innych podobnych systemach, ponoć np. Payza lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie radzę zmieniać mejla w paypalu, bo te uje potrafią nawet zawiesić konto z powodu takiej głupiej zmiany :O sporo osób już tak miało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 13:07 Jak będą chcieli zawiesić to i tak to zrobią :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×