Odpowiedz na ten temat

Pies na moim ogrodzie

• gość 2013.10.24 [18:06]
    Co mam zrobic?? Mm dom tarasowy i obok miesza starsza pani a z drugiej stroy nikt nie mieszka i trzmaja psa w ogrodzie, ktory podgryzl panele w plocie i przechodzi dziura... To juz 3 panel!! Pies jestntam od 3 lat i nikt nic nie zrobil a ja juz nie wiem!!! Wlasnie stoi przed moimi drzwiami i nawet zapalic nie moge!!! Ps pale tylko na zewnatrz. Gosciu przychodzi 2-3 razy w tyg... Na 5 min dac jesc?? I zawsze narabany z piwskiem i tylko krzyczy na psa... Juz mam dosc..
    Mieszkam w uk dzwonilam do rspca, councilu iwlasciciela ojego domu... I czekam
  • gość 2013.10.24 [18:08]
    strzel sb z paltza
  • gość 2013.10.24 [18:08]
    hahahha
    daj mu cos do jedzenia pewnie glodny skoro stoi kolo drzwi
  • gość 2013.10.24 [18:14]
    Przez to ze dalam jesc to stoi pod drzwiami... A ja musialam rzucic mu miecha by zwabic go na jego posesje... A on i tak rozwala plot, nawet jak zastawie to meczy nastepny... Spryciaz.. Taki sobie amstaff
  • gość 2013.10.24 [18:17]
    ozesz cholera amstaff balabym sie troche
    nie mozesz jakos naprawic tego ogrodzenia cos tam podeprzec aby nie wylazil ?
    szkoda kurna psiaka
    moze sie zakuplujecie ? oczko.gif
  • gość 2013.10.24 [18:21]
    Wiesz juz nie chodzi o psa .. Nie jegowina ze gosciu ma go w d**ei... Czytalam ze amstaff wyglada groznie ale nie konciecznie zaatakuje.. Tak czy siak boje sie go... W koncu nie moj pies.. Nazywa sie zeus. Plot byl naprawiany, zastawiany i raz wymieniany a on inny upatrzuy i popsuje.. I drzwi od ogrodu tez.. Wylamal deski od sppodu drzwi
  • Babka z piasku 2013.10.24 [18:21]
    Biedny pies smutas.gif taki pozostawiony sam sobie.... Może trzeba gdzieś to zgłosić? Bo to forma znęcania się nad zwierzęciem. Pies jest zwierzęciem stadnym stworzonym do życia w grupie/stadzie ludzi lub innych zwierząt.. a ten nie ma nikogo. Stąd już niedaleka droga do frustracji i agresji u psa.
  • gość 2013.10.24 [18:25]
    Mam dzieci a one nie moga nawet wyjsc same.. A ogrud psa nie jest dobrze zabezpieczony wiec on sam otwiera drzwi i ppotem wchodzi popd moimi.. Lub pod plotem. Zablokowalismy drzwi ale on rozwalil plot... Miedzy nas zymi domami jest przejscie z ogrodow na ulice... Mogl tam siedzbiec, bo gdybby tak listonosz lub ktos inny wszedl by dac list sasiadowi to pies moglby zaatakowac bo przestraszylby sie. A ja go s
    Zamykam w ogrodzie... Gdybym chciala moglabym go puscic,, otworzyc drzwi i popbijeglby na ulice... Ale co jak zagryzie kogos?.
  • gość 2013.10.24 [18:25]
    kurcze cfffana sztuka
    ale nie ma sie co dziwic jak on tam wiecznie sam siedzi ani nikt sie nim nie zajmuje ani wychodzi na spacery
    zatem poszukal sobie sam sasiedztwa u Ciebie oczko.gif
    zglos na policje oni powinni wiedziec co dalej z tym zrobic
    powiedz ze sie boisz na wlasne podworko wyjsc i tyle maja cos zrobic !
  • gość 2013.10.24 [18:26]
    Wczora juz dzwonilam znow do rspca( zajmuja sie zwierzetami).. Maja sprawzic co i jak.. Hmmm ale kiedy... Mm nadzieje ze jak beda to go wezma
  • gość 2013.10.24 [18:28]
    Policja ma gdzies.. Council ma gdzies.. Kazdy mowi dzwon do rspca.. Jak wczesniej dzwonilam to nic niie zroili bo pies ma. Wlasciciela i on dochodzi karmic go... I to jest fair??
  • gość 2013.10.24 [18:38]
    czy ktos mial podobny problem?
  • gość 2013.10.24 [19:09]
    Powiedz włascicielowi, że jak jeszcze raz jego pies zniszczy płot i wejdzie na twoj teren to spotkacie się w sądzie i zapłaci za ten zniszczony płot + za bezumowne użytkowanie twojego terenu.
    Albo weź i poszukaj temu psu lepszego własciciela. Ten stary wlasciciel na pewno nie będzie za psem płakał.
  • gość 2013.10.24 [19:26]
    oten typ jest wiecznie pijany.. i jak mam z nim gadac.. siedzi hyba na zasiłku i nic nie robi... a jak kiedys gadalismy to przeprosil wiazac ledwo slowo do slowa. powiedzial ze jest w trak ie dekorowania domu hahaa juz po ad 3 lata haha ...a tam nasrane pewnie i naszczane bo jakis czas pies byl w domu zamkniety bez jedze ia i picia i przylazil jal mu sie chce ( ten pan)... ja za bardzo nie chce zadzierac z im bo noe wiem czy mu sie to spodoba.. polka w uk donosi na angola pijaczka
  • gość 2013.10.24 [19:27]
    sort za bledy *chybajezyk.gif
  • gość 2013.10.24 [19:29]
    sort za bledy *chybajezyk.gif
  • gość 2014.07.09 [10:34]
    Postaw metalowe ogrodzenia albo betonowe i po sprawie http://grot-ogrodzenia.pl tutaj masz przykłady. Kłopot będzie z głowy usmiech.gif
  • punisława 2014.07.09 [10:35]
    "Ale jakby Kadeli kura przez siatkę przeleciała-zaślachtować.Łeb urżnąć,w śrubstaku zgnieść,aż flaki wyndom.Na nasym łobco noga ni mo prawa stanąć" cool.gif
    Kafe nie ma dna,zawsze można upaść niżej
  • Konrad946 2014.08.31 [16:50]
    Zmień ogrodzenie, możesz wybrać coś z http://ogrodzeniaplastikowe.pl/ , szczerze CI powiem, że naprawdę profesjonalni fachowcy, ogrodzenia, które oferują są najwyższej jakości
  • tengel90 2016.06.02 [12:56]
    W internecie możesz kupićtakie specjalne tabliczki z opisami żeby psy nie wchodziły bo to mój teren, lub coś w tym stylu
    fejsopisy.pl

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...