Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

piszecie z dumą że nie oglądacie tv

Polecane posty

Gość gość

a ja oglądam tylko cenne pozycje ,wczoraj widziałem jak facet z 20 metrów usypiał stado Alpak i zrobił to a wszyscy obecnie dziwowali się tylko a żeby jeszcze mu utrudnić zawieźli go do stada bizonów i zrobił to samo w przeciągu 15 min zasnęło 9 bizonów a właściciele stada oniemieli z podziwu a wy co na to? ROBACZKI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem świadkiem ekscesów paranormalnych w Sochaczewie w latach 80tych i ludzie wydawało by się wykształceni i inteligentni wypowiadali się jak dzieci żenada i wstyd 20 wiek i taki ciemnogród!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie zmarnowała czasu na oglądanie takich rzeczy. Ani nie mam alpaki, ani bizona, do niczego mi to nie jest potrzebne. Wolę sobie coś poczytać w tym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jezdeś denna i nie interesuje cię nic co może pozwolić na rozwój osobowy ,takie informacje pozwalają wierzyć w bardziej wzniosłe idee i nie dać się nabić w butelkę mam takie doświadczenia których tu nawet nie poruszam bo nie ma nikogo kto był by w stanie pojąć i zabrać rzeczową opinię śmieszni jesteście ze swymi poglądami ,nie wystarczy czytać trzeba pojmować treść zawartą między wierszami ,posłuczaj co mówią ludzie kultury o rozumieniu tekstów przez ogół wtedy może coś pojmiesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki fakt pozwala wierzyć w niezwykłość człowieka w pewnym sensie w jego boskość ale żeby to pojąć trzeba mieć niezwykłe doświadczenia o czym mowa ,no oczywiście lepiej krzyknąć to nie możliwe aniżeli pojąć i mieć własne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem człowiekiem kultury. Pewnie dlatego nie mam czasu i ochoty na oglądanie zaklinaczy bizonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zaklinacz a usypiacz stopniowo uspakajając ich agresywność ale to dla mądrych ludzi z szerokimi horyzontami nie dla ciebie odczep się zatem i zostań w swoim ograniczonym świecie na tym polega wolność wykorzystujcie ją skrzętnie na głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz takie szalenie szerokie horyzonty, że nawet nie wiesz jak nazywa się takich ludzi. To są zaklinacze - tak naprawdę po prostu behawioryści. Znam osobiście taką zaklinaczkę, tylko pracuje z końmi. Co nie zmienia faktu, że oglądanie zaklinacza alpak to strata czasu, który można przeznaczyć na inteligentną rozrywkę. No, chyba że planujesz sam popróbować z bizonem. O ile jakiegoś spotkasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×