Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pożyczka

Polecane posty

Gość gość

Witam Potrzebuję pożyczki na dwa miesiące w kwocie 20.000zł. Jestem z Gdańska. Czy jest ktoś realny kto pożyczy takie pieniądze? Mamstałe źródło dochodu. Dlaczego nie bankowa pożyczka? Bo płacę po 6.000za dom. Brak mi większej zdolności. Pilnie potrzebuje $.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak bank ci nie chce dać to pewnie nie jesteś w stanie oddać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś jak bank ci nie chce dać to pewnie nie jesteś w stanie oddać Czytaj ze zrozumieniem:-) Brak większej zdolności. mam kredyt na dom w kwocie 560.000zł nie mogę dobrać więcej. Chwilówki są zbyt małe bo nie interesuje mnie 4000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak a na wierzbie rosną gruszki :D sorry ale to nie te czasy co tak łatwo kogoś oszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego każdy odrazu zakłada oszustwo? Ja nigdy polskiej mentalności nie zrozumiem. Nikt z Was niepotrzebowal pieniazkow? Przecież jest umowa, która zobowiązuje. Poza tym wiesz gdzie ta odoba mieszka wiesz ile zarabia. Ja nie rozumiem w czym problem. Większość zakłada, złodziejstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajkapajka
Ja raz brałam w viasms. Ogólnie jak ktoś potrzebuje na szybko gotówki to mogę polecić. Jasna umowa bez haków i kruczków. Zniżki na prowizję do 50% dla stałych klientów i 50 zl bonusu za polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy pomogę ale spróbuj na http://nmoney.com.pl może coś doradzą . Główne pytanie to jakie masz dochody i na jak długo chcesz pożyczyć , bo to jest istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KAŻDY znajdzie tutaj coś dla siebie! Najlepsza strona w internecie! przeszukałem cały internet i lepszej strony jak ta nie znalazłem! znajdują się tutaj kalkulatory, porównywarki ofert czy też zrestawienie kosztów pożyczek, kredytów i wiele innych ofert finasowych Zapraszam http://bankiwpolsce.oferty-kredytowe.pl/pozyczkipozabankowe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×