Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Praca w Auto Go Plus opinie

Polecane posty

Gość gość

Potrzebuje opinii na temat pracy jako przedstawiciel w Auto Go PLus - czy ktoś może dodać jakieś opinie jeśli miał styczność z ta pracą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma kupowała kiedyś z nimi samochód i z rozmowy tego sprzedawcy wynikało, że jest zadowolony z pracy - mówił, że już rok czasu tam pracuje i firma się rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Działasz tam jako pośrednik samochodowy - zapewniają dobre szkolenia i praktykę, jak się ktoś zna na sprzedaży to dobrze zarobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba mieć własną działalność czy pracuje się na umowie jeśli tak to na jakiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wymagane jest założenie własnej działalności, ponieważ rozliczenie jest w oparciu o FV. Firma uczciwa, każdą prowizję naliczają bez problemów, pracuję już drugi ok i da się wyciągnąć dobre zarobki jak tylko się zna na sprzedaży. DUŻY PLUS - pracujesz na własny rachunek - robisz poniekąd swoją sieć klientów i wyrabiasz markę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój znajomy tam pracuje i zarabia około 3 tyś miesięcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłem niedawno na szkoleniu i niedługo zaczynam pracę - branża samochodowa jest o tyle dobra, że ludzie cały czas zmieniają auta i dobrze się w to wkręcić. Rozmawiałem z przedstawicielami na szkoleniu, którzy tutaj pracują i bardzo pozytywnie się wypowiadali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłem autko z doradcą auto go plus i super - on zarobił 2% z transakcji a ja byłem zwolniony z 2% w US - jak dla mnie czysta korzyść. oferują auta naprawdę sprawdzone - pół roku jeżdżę swoim i nic złego się nie dzieje. Oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współpraca z Autogoplus jest ok - szkolenia są bardzo pomocne ale trzeba mieć też głowę do sprzedaży bo bez tego ani rusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak z wypłacaniem wynagrodzenia? Zawsze bez problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE - wynagrodzenie otrzymuje się niemal natychmiast po transakcji kupna/sprzedaży samochodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ile tam zarabiacie miesięcznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czytałem że od kilkuset złotych na początku do kilku tysięcy złotych wszystko zależy od tego jakie auta sprzedaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracowałem w Auto GO PLUS przez rok czasu - wszystko ok - firma działa jak najbardziej uczciwie. Nie ma problemów z naliczaniem prowizji i wypłatami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ile zarabiałeś? Czemu już nie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj macie sporo o współpracy z Auto go + http://autogoplus.pl/wspolpraca Jak widać wyżej osoby, które współpracowały z AG+ potwierdzają szczegóły współpracy opisane na tej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca jak praca - wymaga pracy :) Ale firma ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×