Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prawko czy aparat ortodontyczny?

Polecane posty

Gość gość

Mam do dyspozycji sume pieniedzy, ktora wystarczy na jedno albo na drugie i nie moge sie zdecydowac. Prawko bardzo by mi sie przydalo, z drugiej strony osemki strasznie pokrzywily mi zeby, na dodatek mam jeden do wyrwania (po nieudanym kanalowym), ktory powoduje u mnie zapalenie oka, ale wg ortodontki musze poczekac z tym do zalozenia aparatu, bo jesli wyrwe teraz, to zaniknie kosc i bede musiala ja odbudowywac. Co byscie wybrali na moim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciezki wybor ja aparat bo sama mam pokrzywiony zgryz a ile masz lat ?bo w mlodym wieku latwiej wyprostowac zgryz a prawko moze zaczekac, to nie zajac a tez niewiadomo za ktorym razem zdasz a poprawki tez kosztuja, prawko to skarbonka ale warto tez miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23, najmlodsza juz nie jestem, a najgorsze to zapalenie oka, ktore wciaz powraca. Z drugiej strony majac prawko szybciej moglabym zlapac lepsza prace i zarobilabym na aparat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy co jest dla Ciebie istotniejsze. Ja miałam okropne kompleksy związane z zębami, więc zdecydowałam się na aparat. Zakładałam go w http://ortodontix.pl/ - dobra i nie taka droga klinika, jestem zadowolona z efektu końcowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×