Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marceliona

program bit commet-trzeba sie zalogowac zeby filmy sciagac?

Polecane posty

Gość marceliona

sciagnelam go,ale zeby jakis film zaznaczyc do sciagania pisze ze trzeba sie zarejstrowac.po co?i czy inaczej sie nie da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie uwiera
Zgadzam się w 100% z przedmówcą. W latach 60ych kiedy zjawisko to nie było jeszcze tak nagłośnione, grupa kanadyjskich studentów z University of Toronto badała wpływ papkowania na przemiany tektoniczne w strefie okołobiegunowej. Podczas jednego z badań nieuważny student wywołał papkowanie w namiocie badawczym, doprowadził do wyjścia fansófki z grzałki metalowej (wielu naukowców sprzeczało się do tej pory, że jest to niemożliwe) i został dźgnięty! To co wydarzyło się później studenci określają mianem 'horroru', 'apokalipsy', 'piekła'. Grzałka metalowa okazała się znakomitym nośnikiem fansófek- wyszło ich z niej aż czterdzieści dwie! Jak udało się studentom zbiec z miejsca i uniknąć katastrofy pozostaje niewyjaśnione. Sami studenci starają się o tym nie mówić.(źród. Magazyn Discoveries)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marceliona
to z jakiej str mozna pobierac zeby sie nie logowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość open
www.torrenty.org?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marceliona
nie,to nie ta str

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thepiratebay.org mininova.org ex-torrent.pl (wymagana rejestracja) torrenty.org (wymagana rejestracja, płatny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juh
ja tez nie wiem jak to znalezc,dlatego zastanawiam sie nad innym programem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×