Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małami19

przekarmianie psa, pomocy!!

Polecane posty

Gość małami19

Mieszkam z prababcia. Mamy psiaka "Ogara Polskiego". Niestety babka nie rozumie , ze psa nie wolno przekarmiać ani dawać mu zepsutych rzeczy, słodyczy i kosci z kury. A psiak to wszystko codziennie ma serwowane. Każdego dnia - 2 porcje rosołowe (rano i na wieczór), pół bochenka chleba z pasztetem, bądź smalcem, sucha karma do tego zawsze resztki z obiadu i jak coś sie zepsuje to daje oczywiscie psu, i słodycze. Pilnuje, i wyrzucam jeżeli są jakieś nieświeże resztki, ale ona to i tak wyjmie ze śmietnika i wsadzi do michy. Ja już ją proszę, błagam, żeby psiaka oszczędziła. On sie już ledwie rusza... jak grochem o ściane. Pies coraz częściej wymiotuje. Ale Babka nic sobie z tego nie robi. co mam zrobić? mogę to gdzieś zgłosić? ja już dochodze do wniosku, ze w innym domu było by mu lepiej :( Pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyrzuc babke do budy.szkoda pieska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małami19
wierz mi, chetnie bym to zrobiła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
babka już nie zmądrzeje, chyba trzeba oddać pieska... współczuję - i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehh psiaka oddać sama nie moge, bo pies jest po jej zmarłym synie. więc by mnie spaliła chyba na stosie, gdybym oddała. Ona twierdzi, że to dla jego dobra, a przecież powoli go zabija :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze wymyśl psu chorobę, Powiedz, ze chyba boli go brzuch, bo skamle jak robi kupkę - pewnie zjadł cos nieświeżego, albo z przejedzenia mu sie boleśnie żołądek rozciąga. I żeby prababcia szykowała kasę na psiego dentystę, bo go ząb boli od słodyczy. A moze by zaprosić weterynarza (oczywiście odpowiednio wcześniej przygotowanego) na wizytę domową, zeby popłakał nad pieskiem i zalecił mu specjalną dietę. Babcia stanęłaby przy garach i gotowała dla psiaka zdrowe żarcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małami19
już wymyślam, że pies zwraca krwią itd ale to na nic. Ale motyw z weterynarzem, przemyślę :) dobry patent. Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, pomysł z weterynarzem wydaje się bardzo dobry, może taka osoba przemówi babci do rozsądku. Jeśli szukasz porządnego weterynarza, to ja ze swoim psiakiem często chodzę do http://www.wetjaneczek.pl/ . Mnie nigdy nie zawiedli, możesz tam spróbować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberałka
Zaadoptowałam pieska ze schroniska, nigdy nie miałam zwierzat w domu. I tu jest moje pytanie: jaka karme najlepiej kupic ? zastanawiam sie nad ta http://www.purina-proplan.pl/pies oraz ile piesek dziennie jej powinien spożywac aby go nie przekarmić i bnie zagłodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
kup mu karme mokrą carno ,kupisz w zoologicznych i na allegro jest, to obecnie najlepsza karma na rynku 60% miesa, w sklepie koło mnie puszka 400 gr kosztuje 4,90 ,pies zjada dziennie 1,5 puszki ,kupuje na zmianę z suchą acaną i jeszcze gotuje mu serca żołądki wątrobę,jak mam wiecej kasy to kupuje mu surową wołowine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×