Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Błękitnalaguna83

Przestałam rozumieć facetów może mi wytłumaczycie

Polecane posty

Gość Błękitnalaguna83

Poznałam go na fb od razu mówiłam że nie szukam zabawy i nie czekam na komplementy, a ten pisze ale jesteś piękna bla bla, od razu chciał mój numer, mówię że nie dam bo nie daję raczej swojego numeru, ale popisaliśmy parę dni i mnie przekonał.Mówił że jest poważny i poważnie myśli, ja oczywiście wyskoczyłam z tekstem że wszyscy są tacy sami i chcą tylko sexu przez net :O Obraził się że go skreślam i oceniam na wstępie i żeby mu dać szanse, oK dałam mu szanse pisaliśmy dzwoniliśmy do siebie, na fajnie.Potem znów o coś się posprzeczaliśmy, ja z tekstem, że zapewne wiele ma takich panienek i żeby lepiej zakończyć tę znajomość.On na to że tylko zrażam facetów do siebie i buduję niepotrzebny mur :O No tak jest nic na to nie poradzę :( Potem znów nam się fajnie pisało gadało i nagle cisza :O tak jak zawsze w każdym przypadku :O Nie odzywa się w ogóle od 3 dni, wkurzają mnie takie sytuacje bo to nie ja zabiegałam o niego tylko On o mnie i jak już się troszkę przekonałam, że może będzie inaczej to się k****a nie odzywa :O Nie weim czy ze mną jest coś nie tak czy co? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jakim wieku stracilas dziewictwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytaj sobie "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy" i "Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy". Tam jest trochę o tym, dlaczego faceci zachowują się tak, jak się zachowują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A póki nie przeczytam to możesz mi w skrócie wyjaśnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś czyli jak się zachowują? Możesz napisac w wielkim skrócie bo nie mam czasu na czytanie calych książek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio na kafe co założę temat to nikt nie gada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez jestem ciekawa, a ksiazki nie czytalam co do tego co napisalas autorko... tez tak mam. nie lubie facetow, ktorzy za bardzo sie spoufalaja, za szybko mowia slodkie slowka, jak dla mnie sa plytcy i powierzchowni, moj facet to taki "zimny gbur" na pierwszy rzut oka, ale to i dobrze, bo sama taka jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błękitnalaguna83
No ja właśnie nie wiem już co jest grane tu gada słodzi że aż niedobrze od razu pisze że się zakochał i takie farmazony a teraz nawet gęby nie otworzy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×