Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mała samurajka

PYTANIE DO PANÓW! Jakie polecicie słuchawki douszne do 200zł? Proszę od odpowied

Polecane posty

Gość mała samurajka

Słuchawki mają być douszne lecz nie dokanałowe. Raczej bez mikrofonu i bez regulacji głośności. Jeśli jednak będą te bajery to trudno, od przybytku głowa nie boli. Preferuję dźwięk czysty i detaliczny. Bas w żadnym razie nie może dominować nad muzyką. Wolę już brzmienie lżejsze i jaśniejsze niż przebasowione i dudniące. Wcześniej używałam Sennheiserów MX470 ale niechcący nadepnęłam jedną i szlag je trafił. Szkoda. Miałam je długo, byłam ogólnie zadowolona i nawet zastanawiałam się czy nie kupić podobnego modelu MX475 (470 nie są już dostępne) ale wkurfiła mnie cena. Za swoje płaciłam ok. 50 zł a teraz kosztują 90zł + przesyłka. A bankowcy bredzą, że inflacja wynosi tylko 4%. Chyba 40%! To jak już mam dopłacać to dopłacę porządnie i szarpnę się na takie za 200zł, żebym poczuła jakiś skok jakościowy uzasadniający dopłatę. Co polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała samurajka
@ Hrabia Heniek Zwalicki dziś ja mam douszne pioneera bass w nich jest swietny x Jaki model? Pioneer ma dziesiątki słuchawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała samurajka
Proszę o propozycje. Chciałabym jutro kupić słuchawki albo przynajmniej je zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala samurajka
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sluchawki douszne to mozna miec z pioniera za 25euro.. proponuje wejsc na mediamarkt.de.. wydawanie wiekszej kwoty na sluchawki douszne jest bezsensowne.. jak juz lepiej kupic nauszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może coś z JVC bo chyba nie padła taka propozycja. Dźwięk jest na wysokim poziomie a w tej cenie do wyjęcia byłyby model HAEC30BT : bardzo ładnie wykonane, dostępne w kolorze czarnym. Cena to ok. 170 złotych.

Edytowano przez Zori_92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dlaczego do panów tylko? Jestem kobietą audiofilem i mam o wiele większą wiedzę nt słuchawek niż przeciętny facet. No ale jak pytanie  do facetów, to nie odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom słuchawki dokanałowe nie są wcale takie złe jeśli chodzi o słuch. Słuchawki dokanałowe zapewniają świetną izolację, można z nich korzystać podczas uprawiania sportu dzięki gumkom, które trzymają słuchawki w kanale usznym. Dzięki skutecznej izolacji dźwięku otoczenia możemy słuchać muzyki ciszej, a mimo wszystko będziemy słyszeć ją wyraźnie i w dobrej jakości. O ile oczywiśćie nie zapominamy o odpowiednim poziomie głoścności.  Jesli jednak czujemy, ze coś jest nie tak ze słuchem, polecam wybrać się do Geers https://www.geers.pl W salonie powinni zbadać Wam słuch i zobaczyć czy coś jest nie tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zależy Ci na jakości dźwięku, to dobrym wyborem są Philipsy SHB8800 - dobrze odwozorowują zarówno niskie, jak i wysokie dźwięki, fajnie izolują od otoczenia, a do tego są mega wygodne 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Ja mam Audictusa Adrenaline, oni robia typowe sluchawki dla sportowcow, do biegania czy roznych cwiczen. Maja takze dobra jakosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×