Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paulalala

"Samotność to taka straszna trwoga"

Polecane posty

Macie czasem tak, że mimo, że jest obok was wiele osób to czujecie się samotni? Taka jakby pustka w środku. Uśmiechasz się, rozmawiasz z ludźmi, ale potem, kiedy zostajesz sam na sam ze sobą to jest tak dziwnie, pusto, samotnie... Początki wariacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didir
To znaczy, że nie masz bliskiej osoby. Wielu obcych jej nie zastąpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to znaczy, że brak serduszku najbardziej ukochanego naszego Stwórcy Bóg = Miłość Chwała Panu !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat od bogów to ja się trzymam z daleka, wolę kupić zwierzaka. Niedawno swojego straciłam, może to przez to hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też od bogów trzymam z daleka. Co się stało z twoim zwierzaczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój zwierzaczek został oddany mojej siostrze w Polsce, ja niestety mieszkam w UK. Pierwszy raz w życiu nie mam psa w domu, okropne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze kochałam psy ale też obecnie nie mam psiaka a to z powodu tego że często wyjeżdzamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też się trzymam z dala od bogów ;) ale tylko Stwórca Bóg nieba i ziemi daje miłość Swojemu stworzeniu bo... Bóg jest miłością :) I miłość tylko od Boga pochodzi ponieważ On jest źródłem Miłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy ludziach nie czuję się samotna, ale też mam kilka osób, przy których uśmiecham się bo jestem radosna i potem ta radość mnie jeszcze trochę trzyma. Jakbym wyjechała na obczyznę i jeszcze zostawiła psa, to też pewnie byłoby mi jakoś dziwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piwosz23, ale dlaczego szmato?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na obczyźnie jestem dłużej, niż mieszkałam w Polsce, więc to nie jest problem dla mnie. Tylko tak od kilku miesięcy mam, że czuję się taka samotna bardzo. Nigdy nie miałam przyjaciółki/przyjaciela, nie umiem komuś aż tak zaufać, żeby rozmawiać z nim o WSZYSTKIM. A piesek został zabrany dopiero miesiąc temu, to chyba tylko dodało oliwy do ognia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja mam na odwrót, gdy jestem z innymi ludźmi np. jakaś impreza to czuje się taka samotna, nie wiem jak to nazwać, jakby wydrążona, dokładnie wtedy kiedy się uśmiecham i rozmawiam z ludźmi. Sama ze sobą nigdy się samotna nie czułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×