Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obstawiam że to shatyn

Shatyn to ty pisałeś? Wy też rżycie ze śmiechu czytając idiotów z PO i KOD? :D

Polecane posty

Gość obstawiam że to shatyn

gość z PO dziś [15:28] Ja nie mieszkam w Świoujściu ale należę do PO i nie wstydzę się tego. TAK TAK TAK uważam, że inne kultury ubogacają Nas Europejczyków (tych prawdziwych Europejczyków a nie ciemnogród rydzykowy) i musimy wresczie nauczyć się szanować odmienne poglądy innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shatyn nie należy do PO ani do żadnej innej partii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PO czy KOD jest tyle samo idiotów ilu w PiS. Tyle, że ci z PiSu częściej sie ujawniają opowiadając dyrdymały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ gość dziś shatyn nie należy do PO ani do żadnej innej partii x Odkąd PO przegrało wybory to nagle nikt do niej nie chce się przyznać. Nawet podczas debaty prezydenckiej Komor i stokrotka Olejnik odpychali flagę PO byle najdalej od siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ gość dziś W PO czy KOD jest tyle samo idiotów ilu w PiS. Tyle, że ci z PiSu częściej sie ujawniają opowiadając dyrdymały. x Lepszy "idiota" z Pisu który dba o interes własnego kraju niż prawdziwy idiota z PO który chce nawpuszczać tu muzułów i jeszcze uważa ich seksualne wybryki za ubogacenie kulturowe. Naprawdę nigdy nie byłem zwolennikiem Pisu ale rządzą milion razy lepiej niż sprzedawczyki tuskowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten shatyn to jest najbardziej popier/dolony leming jakiego czytałem twierdzi np. że nie wydarzyło się nic takiego jak "afera taśmowa" albo, że konstytucja dopuszcza małżeństwo obojga płci, choć wyraźnie jest napisane, że nie on żyje w jakimś urojonym świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On zyje w swiecie wykreowanym przez TVN i Gazete Wyborcza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie spokój, całe forum ma bekę z tego kretyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn-szmatyn stwierdził kiedyś, że nie tylko afery taśmowej nie było ale muzułmańskich gwałtów też bo to tylko faszystowska propaganda. Temu debilowi już nic nie pomoże. Mózg ma wyprany z ostatnich resztek normalności. Pozostała mu już tylko głupota i ślepa wiara w rozpadającą się Unię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arabuski sa fajne-do sexu na pewno lepsi od zapijaczonych polaczków o biało-różowych mordach świnki,wielkim piwnym bebzolem,popsutymi zębami i śmierdzącym oddechem,bez grosza przy grubej doopie za to zawsze z browcem w spoconej łapie-idźcie dalej trzepać,tępoty polskie katolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ 17:27 szmatyn zaloguj sie choooyuuu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i do tego jeszcze paranoicy wszędzie widzący shatyna:-) debile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ gość dziś i do tego jeszcze paranoicy wszędzie widzący shatynausmiech.gif debile x Shatyn ma charakterystyczne poglądy. Zamiast rzeczywistości widzi to co podaje tvn. W tvnie mówią o ubogaceniu multikulturowym i shatyn jest za multikulti. Wszyscy wy lemingi jestescie jednakowe - zero własnego zdania,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś ty on nie potrafiłby wyrazić swego zdania w takich słowach, on tylko wkleja fragmenty czyichś słów i poglądów z wyborczej bądź tefauenu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bravo,ktoś odrobinkę myślący:-) i nawet fakty kojarzy:-) blisko,ciepło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi się zdaje że to nie Shatyn bo on co prawda ma takie p******e poglądy ale samodzielnie pisać nie umie tylko kopiuje. To taki tani platformowy śmieć os siania propagandy poprawnej politycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wygląda spokojna niegdyś ulica po ubogaceniu wg Shatyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
religia pokoju i wszystko jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,tak to wygląda,wygląda na to, że to ja,SHATYN ,to pisałem!!!Mam nadzieję ,że lepiej się poczuliście,ciule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shatyn nie próbuj rżnąć idioty większego niż jesteś. Każdy na tym forum ma z ciebie polewkę i każdy wie, że to ty pisałeś. Swoją drogą tak się przyznawałeś do platformy aż 3x TAK a kiedy cię zdemaskowano to nagle boisz się zalogować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie boję się zalogować,bo zawsze piszę z gościa,kretynie i nie jestem Shatynem,nędzny erzacu Holmesa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kodziarze to kretyni.Ja lubię słuchać wywiadów z nimi na Youtube. Beka straszna.Te debile nawet nie wiedzą czemu protestuja. Oni wypowiadają całe słowa z TVN czy Wyborczej.Obejrzycie jest pelno filmików z tymi zakodowanymi glupkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obejrzyjcie-jest pełno filmików z yntelygentnymi narodowcami,ach,jak oni operują ojczystym językiem,taki soczysty słowotok,hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przynajmnie wiedzą o co chodzi.Kodziarze nic nie rozumieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiedzą o co chodzi!!!HAHAHAHAHAHAHA i niewątpliwie wiedza o co biega,tępy motłoch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baron podpisuje się pod tym co napisałeś obiema rękami. Precz z lewactwem, muslimami oraz potomkami komuchow czy donosicieli z czasów II wojny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k*****,ile wy macie lat? Ile żyjecie na tym świecie? Co takiego wiecie o wolności?Kiedykolwiek czytaliście Sołżenicyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni nie wiedzą kto to Sołżenicyn. to prostaczki i prymitywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×