Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merkaba

Siła modlitwy

Polecane posty

Andrzej Duffek przeszedł przez bramy śmierci w wieku 30lat i spotkał się Jezusem po drugiej stronie życia. Fascynujące świadectwo z przejścia do życia po życiu, opowiada jak wyglądał w jego wypadku sąd szczegółowy, jak każda nasza intencja dobra lub zła dodawała cierpień Jezusowi na kalwarii lub dodawała pocieszenia.Oprócz świadectwa samego Andrzeja Duffeka, swoimi przeżyciami związanymi z jego wypadkiem i walką o powrót do życia dzielą się też najbliżsi - żona Andrzeja, jego siostra, przyjaciel oraz ks. Jarosław Wąsowicz, duszpasterz kibiców, wraz z którym Andrzej zrealizował wielkie marzenie i duchowy testament jego brata, Tadeusza - coroczną pielgrzymkę kibiców na Jasną Górę.https://gloria.tv/video/d1BKXNdRK4K44SuNj1qDLCuZ3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie odmawia modlitwy andrzej dufek oczywiscie ruzaniac ofiaruje siebie Bozemu miłosierdziu koronka do miłosierdza bozego egzorcyzm leona 13 modlitwa do sw michala archanioła poswiecenie sie michałowi archaniołowie akt oddania michałowi archaniołowie akt odania sie rodziny sw archaniołowi modlitwy pastuszków z fatimy modlitwa anioła z fatimy nabozenstwo pieciu pierwszych sobót medalik swietego benedykta godzina łaski koronka do niepokalanego serca mary nabozenstwo trzech zdrowac mario koronka do krwawych łez matki bozej piec westchnien do sw juzefa telegram do sw juzefa w nagłej potrzebie codziene ofiarowanie sie boskiemu sercu jez/u/sa akt osobistego poswiecenia sie najswietrzej krwi chr/ystu/sa ruzaniec do najdroszej krwi je/zu/sa chrystusa czenie najswietrzego sakramentu ołtarza koronka do najdroszej kri je/z/u/sa ofiara miłosci poswiecenie zycia koronka do naswietrzych ran j/ez/u/sa uczenie krzyza koronka 15 tortur je/z/us/a w ciemnicy modlitwa jezu ufam tobie koronka przebłagalna do ducha sw tajemnice koronki do ducha swietego duchy swiety natchnij mnie akt poswiecenia sie duchowi swietemu modlitwa o dary ducha sw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli kto grzeszy ten ma przesrane ma załatwiene cierpienie w piekle i dla tego świeci pokutując za grzechy już na ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwszym nastepstwem odejscia od boga i poddanie sie dzialaniu złego ducha jest smutek,poczucie pustki i samotnosci,trwoga i strach przed przyszłoscia zamkniecie w sobie i niemoznosc kochania ,a takze najruzniejsze choroby psychiczne, nerwowe i somatyczne tracąc wiare, ludzie stacza sie jak po równi pochyłej,az w koncu dochodza do stanu w którym traktuja Boga jako najwiekszego wroga i zaczynaja go nienawidziec w niektórych przypadkach moze dosc do opentania pan bóg dopuszcza do tego by zdemaskowac obecnosc złych demonów i wezwac ludzi do nawrucenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nauczanie 29 : DVD Psalm 91 swiadectwa skutecznisci tej modlitwy https://www.youtube.com/watch?v=P00zbTJrqj8&t=118s a pod filmem takze sa swiadectwa Zaświadczam że psalm 91 działa. Podczas wieczoru uwielbienia 23.09.2016 dostałam słowo od wstawienników aby modlić się tym psalmem. Wcześniej było bardzo dużo leku we mnie. Odkąd modle się psalmem 91 tego nie ma, wierze ze jestem ukochaną córką Boga, on się mną opiekuje i nic złego mi się nie stanie. I tak się dzieje. Moje życie się zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Merkaba czy wiadomo cos o zwierzetach? Ja kocham je najbardziej na świecie,uważam,ze to są anioly...na ziemi w ciele zwierzat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siła Modlitwy. Tak JEST SIŁA MODLITWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w swojej ksiazce Nick Vujicić nick vujcic jezeli chcesz zwyciezyc musisz podac sie Bogu Życiowa sytuacja prowadzi cię do rozpaczy? Jedyną drogą do zwycięstwa jest całkowite poddanie się Bogu on dopiero ma wiarę nie ma rąk ani nóg za to ma żonę i dziec***isze książki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oto czynie wszystko nowe oredzia z lat 2013-14 adam człowiek anioł stroz polski oredzia dla polski i polaków 2009-2014 a najwazniejsze to czynic wole boza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie czy samotnosc to kara Boza? czy brzydota, oszpecenie, odrazajacy wyglad to kara Boza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest kara trzeba sie modlic nie wiem czy znasz nic vojcic wpisac bez rąk i nóg ma zone i dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×