Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Quagmire

swiruje swiruje swiruje :(

Polecane posty

Mam wiecznie kvrwa komus pomagac, a jak ja potrzebuje pomocy to kazdy ma mnie w p1zdzie, mojego gitarzysty sie 3 miesiac prosze o miejsce do cwiczenia i grania na perkusji, i ciagle czuje ze to po nim zlewa, a ja mam na zawolanie kazdego zawsze wszedzie byc. Mowilem ze wpadne po 12 do niego sie z nim spotkac i mu pomoc, ale pi3rdole to. Obok kvrwa mieszkaja wspollokatorzy, i przez jedna swiruje :( Ciagle prysznice, bo to atrakcja jest placic za pokoj to i za prysznic, codziennie rano lub po pracy prysznice juz tak pol roku, ja tu swiruje, kolezanki se sprowadzili ja mam sie do kazdego dostosowywac, ze mna sie juz nikt nie liczy, mam ochote wszystkich po prostu zabic niech mnie wsadza do wiezenia albo do psychiatryka na cale zycie, bo mam kvrwa dosyc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 ich tera tam spi i kazdy po kolei pod prysznic chodzi, CZY KTOS MI POMOZE?????????????????????????????????????????? NIE KVRWA MAM ZDYCHAC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mnie spotkala kvrwa za kara, ze ja tutaj przyjechalem i ze sie w ogole urodzilem, wiecznie mnie te zasrane polaki truja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedlugo znowu bedzie, ze to przez internet sie nie chce z nikim widziec, bo wole siedziec w internecie, no i kvrwa co mnie to obchodzi, jak ze mna sie nikt nie chce widziec bo w pracy to ja siedze wi nternecie i mam was wszystkich w dvpie .I.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musze mowic ze po kazdym zabiegu ARTYSTYCZNYM ZWANYM PRYSZNICEM j3bie w calej lazience i korytarzu, bo przeciez oni sie sama woda nie myja, tylko uzywaja tych tanich szamponow z chemia i mysla wiecznie ze ladnie pachna i sa czysci, ale mnie to kvrwa dusi i szkodzi, perfumy tanie, te wszystkie baby w anglii to sie perfumuja jakimis szietami i tylko od nich capi, a mysla, ze ladnie pachna, ZABIJCIE MNIE :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZY TO TAKI PROBLEM KVRWA TAK TRUDNO ZROZUMIEC ZE JA CHCE BYC SAM. ZE JA NIE JESTEM ISTOTA KTORA ZYJE W STADZIE. JUZ SIE DOSYC NAWIDYWALEM Z TYMI SAMYMI MORDAMI I MAM CIAGLE W KOLKO TO ROBIC. JAK JA MOWIE KAZDEMU CHCE BYC SAM KAZDY MI ZAWRACA WIECZNIE DVPE O PIENIADZACH ZYCIU PRACY TO SWIRUJE PRZEZ TO. JESTEM CIAGLE PONIZANY. WOKOLO NIKT SIE ZE MNA NIE LICZY, I PRZEZ TO SWIRUJE KVRWA. BO JA MAM DO PRACY. A W PRACY NIE LEPIEJ, WSADZA MNIE NA STANOWISKO I MAM TAK CODZIENNIE AZ DO USRANEJ SMIERCI ROBIC JEDNA RZECZ. NIE MA DOKAD UCIEC, NAWET NIE MA GDZIE GRAC I Z KIM GRAC, CZUJE SIE PRZEZ TYCH BYDLAKOW BEZUZYTECZNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam se kvrwo pracuj smieciu z****** idioto.juz sie naszykowalem do pracy kvrwa. Bo ja jestem taki tepy ze do pracy chvju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z NIKIM NIE MIESZKAM KVRWO J3BANA, CZY TY NIE ROZUMIESZ ZE JA TUTAJ JESTEM W SZPITALU PSYCHIATRYCZNYM NUMER 2, WY MI PI3RDOLICIE GLUPOTY WIECZNIE O MIESZKANIU Z MATKA, A JA TU JESTEM W PSYCHIATRYKU NR2, TYLKO ZE Z TAMTEGO MOGLEM UCIEC DO PRZYSLOWIOWEJ WOLNOSCI POZA SPZITALEM, A STAD NIE MOGE NIGDZIE UCIEC KVRWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA BOG NIE ISTNIEJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna   Matuszczak
Quagmire dziś Jeśli chcesz być sam, to się chory na głowę, tępy nierobie, wyprowadź. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam sie skad wyprowadzac ty tepy kretynie, jak ja rownie dobrze moglbym pod mostem mieszkac smieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myslisz, ze ja wiem. Kiedys mialem problem z substancjami chemicznymi w mozgu, jakiejs substacji mi sie wydzielalo za duzo, wiec nie moglem byc soba bylem pi3rdolniety. Juz po rozpoczeciu 3 klasy liceum mi sie to nasililo, wrzesien to byla jakas katorga, w tym samym miesiacu juz odkrylem, ze albo pojde do lekarza albo nigdy nie bede mogl normalnie zyc, no i poszedlem. Rispolepty mi zahamowaly dzialanie jakiejs substancji ze nagle czuje sie jakbym sie narodzil. Takze rispolept to skuteczny lek... A dzisiaj jak widac moja choroba jest to ze swiruje, wokolo WSZYSCY kazdy czlowiek tylko praca pieniadze zycie, kazdy zyje jak zaprogramowany przez system, a ja jestem outsiderem, po prostu chvj mnie strzela, mam gdzies to czy umre... Zara robie ekstrakcje z kodeiny. Jak zdechne to zdechne, samo to ze sie urodzilem to dla mnie kara psychiczna. i fizyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w okolo kvrwa kazdy wiecznie mi zawraca dvpe, mam wiecznie wysluchiwac czyjes problemy i komus pomagac, rzygac mi sie chce od tego, wole umierac. Nie ma mnie kvrwy j3bane. Umarlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialem od urodzenai chorobe psychiczna do 18 roku zycia. A to mnie babcie z polski zamknely, chociaz ja w sumie marzylem o pokoju bez klamek zamknieciu z telewizorem czy komputerem gdzie nikogo wokolo mnie nie ma, bo sasiedzi mnie doprowadzali do furii. Obok codziennie 6 rano sasiad drze jape do radia na caly regulator gdzie leci msza swieta, na gorze slychac spuszczanie kibla czy wlaczanie kranu z kuchni sasiadow, gdzie jakikolwiek taki dzwiek to juz jest dla mnie katorga, obok po prawo sie bzykaja zona z mezem... I to ze wtedy wyjechalem to nic to nie dalo mi, bo ja ciagle uciekam od tej bakterii zwanej ludzkoscia, wszedzie jest to samo, wszedzie mnie wkvrwiaja. Wszedzie. Juz wtedy mi zaczely chodzic po glowie mysli o zabijaniu, mialem ochote po prostu wziac karabic snajperski i uciekac i kazdego co mnie probuje zlapac dogonic schwytac zabijac. Dzisiaj mam to samo, tylko ze ludzie co do mnie przyjezdzaja, chca zebym ich wysluchiwal, bo potrzebuja pomocy. Oni chca tylko mojej smierci. Nic wiecej. Matka, koledzy wokolo starzy, kazdy chce mojej smierci. A ja sie kvrwom j3banym nie dam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest to, ze jak temu sasiadowi wlaczylem na caly regulator z wiezy black metal do sciany, to chvja to dalo. Nadal sie modlil :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbys byla moja wspollokatorka i mi puszczala popka na fulla, to bym ci z buta drzwi rozj3bal, a potem nie wiem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nastepny swir, kvrwa typie jak masz mnie zamiar osadzac jak wszyscy zreszta, to najlepiej nic nie pisz kretynie zaj3bany, ty smieciu kvrwa ale bym ci leb rozj***l o grzejnik, nic by mi tak nie ulzylo, patrzylbym jak kawalki twojego bezuzytecznego mozgu wylatuja z twojej czaszki wtedy mialbym ulge....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bo albo bys dostal w morde tj. wyj3balbym ci komputer czy wieze przez okno albo po prostu rozj3bal, to ty mi zajmujesz moja przestrzen wiec to ty sie dostosowuj do mnie, bezuzyteczny kapciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te quagmire mam pomysl wynies sie na syberyjską tajgę mało ludzi będzie idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nad glowa jedyne co mozesz miec niedlugo to bombe atomowa radziecka, ty tepy kretynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ŻRYJ KAŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×