Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Szycie ubrań

Polecane posty

Gość gość

Cześć, Drogie forumowiczki i forumowicze, Moją pasją od jakiegoś czasu jest szycie ubrań. Wobec tego poszukuję kursu, który da mi podstawy projektowania oraz szycia, gdyż wiedza z internetu i gazet nie wasze się sprawdza. Szukam takiego kursu w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinka
Pierwsze co mi przychodzi do głowy to moze jakaś szkoła organizującą różne kursy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
google?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie szukamy ogłoszeń szkól, tylko opinii o nich, opinii najświeższych możliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klani
Moze np. Go Work. Jest tam kurs projektowania i szycia ubrań. Widzialam dobre opinie o tej szkole, wiec moze spróbuj u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaczkaDizwaczka
O to coś dla mnie :) Projektowanie i szycie nowych ciuchów zawsze było dla mnie czymś ciekawym, bo nie zawsze w sklepach znajduję to co bym chciała w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też lubie sobie czasami coś uszyć. Nie mam żadnego kursu, ale kupuję burdę, później jadę do fabryki http://www.luxpol-bis.pl/, żeby sobie powybierać jakieś materiały, jakoś przesadnie dużo nie kupuję, zawsze sobie wymierzę ile mi bedzie potrzebne, i wybieram do woli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłatka
No tak, tylko szycie z burdy to szycie z gotowca znów, jedynie pokaże Ci jakieś podstawowe sposoby działania. Chodzi żeby oprócz samego szycia też projektować, to jest frajda. Jeśli są takie kursy to sama z chęcią bym się wybrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początek może poszukaj czegoś w internecie i jak będziesz czuła że dobrze ci idzie to raczej nie bedziesz potrzebowała kursu. Ja szyję od trzech lat i ostatnio uszyłam sobie płaszczyk jesienny. były małe problemy ze znalezieniem sprzączek ale w końcu znalazłam je na http://www.dkal.pl/ . Chodzę z nim od dwóch miesięcy i wszystkim mogę plecić samodzilene szycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krabowniczka
Tylko żeby samemu szyć i projektować trzeba mieć pojęcie o tym. Oczywiście żeby to miało ręce i nogi. Ja bym wolała pójść na kurs. Załapać i dopiero potem kombinować sama z nowymi rzeczami, mając podstawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytka
Cała sztuka w tym w sumie żeby wiedzieć co się robi. Nie sztuką jest zszyć 2 kawałki materiału, ale tu powinno wyglądać. Dobrze, że ten GoWorkowy kurs ma w sobie zarówno projekt, jak i wykonanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawendra
skorzystaj z oferty www.szkolaszycia.pl - ja w tym momencie chodzę tam na kurs dla początkujących i mogę szczerze polecić. Uczą w taki sposób, że aż chce się tam chodzić. Ja zawsze nie mogę się doczekać kiedy tam pójdę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie polecam:www.studiosztuki.pl. Mają w tej szkole artystycznej, zarówno specjalność: projektowanie ubioru, jak i kurs kroju i szycia. Prowadzony jest podobno dla osób, które dopiero zaczynają się uczyć szyć, jak i takich, które podstawy mają już za sobą. Moja przyjaciółka się zapisała, bo kiedyś chodziła do nich na zajęcia ze stylizacji i mówiła, że to rzetelna, dobra szkoła, z wykwalifikowaną kadrą, przekazującą wiedzę z pasją, zaangażowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo91t
poszukaj na necie, jest sporo ofert kursów i schematów jak szyć okreslone rzeczy. Ja czesto się posiłkuje http://przepisnaszycie.pl/home bo jest tu duzo fjanych porad i instrukcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co wiem to na www.galerialucznik.pl mozna kupic rozne poradniki, tez maja maszyny i rozne akcesoria, więc warto tam zajrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szyję ubranka dla dziecka i dobrze mi idzie nawet ostatnio skończyłam kurs szycia takich ubranek i teraz jeszcze lepiej idą. W moim zestawie są czapeczki, kominy, bluzy dresy, piżamki , kocyki z minki i rożki. Ostatnio zakupiłam pare akcesoriów z tej firmy http://gecko.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze jest pomysleć o dobrej reklamie swojej firmy. Ja bardzo dobrze zainwestowałam ostatnio kasę bo zamowiłam gabloty reklamowe z tej firmy www.gablotytablice.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka8512
Sama jestem takim kursem zainteresowana. Niedawno w prezencie dostałam maszynę do szycia, ale umiem szyć tylko proste formy, jak np. poszewki na poduszki. Marzę,żeby uszyć ubranie sobie lub córci. Tkaniny na ciuchy chcę zamawiać stąd: http://krajowy.biz/firma,tesma-tkaninypl , ale na razie muszę znaleźć kurs!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rika23
Ja lubię czasem stworzyć czasem coś fajnego i racjonalnego. Wiele ubrań, kroi jest w sieci, tylko trzeba dobrze poszukać. Materiał można kupić na: https://ctnbee.com/pl , mają tam ekstra propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyście szukały dobrego sklepu z dodatkami krawieckimi to sprawdźcie sobie Krawgors http://krawgors.pl/ Mają metalowe dodatki, m.in. świetne guziki, nity, ćwieki, piny. Jakość bardzo dobra no i różnorodne rzeczy mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam Krawgors, to rzeczywiście bardzo dobrze zaopatrzony sklep, mają wielki wybór metalowych dodatków krawieckich. Bardzo mi ten sklep odpowiada, ostatnio się tam nieźle obkupiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga

Fajne dodatki krawieckie ma również  Bottonex z Kielc. Maja niezły wybór, naprawdę ciekawe rzeczy. Dostaniecie tam taśmy koronkowe, guziki, galanterię metalową. Mogą wykonać nawet produkty z logo klienta np. blaszki do odzieży, kursory, napy czy guziki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chciałabyś szyć na większą skalę możesz nawiązać współpracę ze szwalnią i wzorcownią. Ja od kilku lat korzystam z usług www.elastic.com.pl i jak dotąd jestem zadowolona z naszej współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika77ss

Zawsze można spróbować otworzyć taką szwalnię samemu. Jeżeli nie mamy zbyt dużej konkurencji, to nic tylko działać. Co do wyposażenie, to sporo można dostać w Omb Group. Maszyny, akcesoria do nich, manekiny krawieckie i wiele więcej. Koleżanka kupowała u nich wielokrotnie i nigdy nie słyszałam aby na coś narzekała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom, które zajmują się szyciem ubrań lub maja zamiar się tym zając polecam zapisać sobie kontakt do firmy www.luxpol-bis.pl Oni zajmują się dostarczaniem dzianin, z których powstaje wiele różnych ubrań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom, które zajmują się szyciem mniej lub bardziej profesjonalnym polecam zajrzeć na stronę https://krawgors.pl/ Firma ta zajmuje się sprzedażą metalowych dodatków krawieckich, które mają wiele zastosowań przy szyciu ubrań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie może ofertę pracowni Umiem Szyć ( umiemszyc-kursykrawieckie.pl/) Prowadzą swoje kursy w Siedlcach i w Warszawie więc będziesz mogła wybrać miejsce, a poziom tych kursów jest faktycznie świetny. Pod okiem Pani Tatiany można między innymi uczyć się konstrukcji i szycia rolet rzymskich, ciekawa propozycja jeśli chodzi o ten kurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×