Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MizantropiaOdraza1994

Tak sobie słucham ten The Satanist i słucham

Polecane posty

https://www.youtube.com/watch?v=tbGNSuyV83M i stwierdzam że ten cytat z Gombrowicza, który mówi Nergal jest genialną wstawką :) "Odrzucam wszelki ład i wszelką ideę nie ufam żadnej abstrakcji, doktrynie nie wierzę ani w boga ani w rozum dość już tych bogów dajcie mi człowieka niech będzie taki jak ja taki jak ja... mętny, niedojrzały, nieukończony, ciemny i niejasny abym z nim tańczył, bawił się nim, z nim walczył, przed nim udawał, do niego się wdzięczył i jego gwałcił w nim się kochał i na nim stwarzał się wciąż na nowo nim rósł i tak rosnąc sam sobie dawał ślub w kościele ludzkim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prostaczek 24 lata
słuchasz i słuchasz, a gwint nadal nie zerwany:D zaraz 30-stka ci stuknie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam rock i metal, chociaz za Nergalem nie przepadam. Fajnie spotkac wreszczie kogos kto slucha dobrej muzyki. Na codzien nie latwo spotkac kogos normalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Uwielbiam rock i metal, chociaz za Nergalem nie przepadam. Fajnie spotkac wreszczie kogos kto slucha dobrej muzyki. Na codzien nie latwo spotkac kogos normalnego. " Zarówno na kafeterii jak i w normalnym świecie łatwo spotkać fanów metalu :) Może mieszkasz na jakimś zadupiu? :) ja nigdy nie miałam z tym problemu by takich ludzi spotkać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie wszedzie gdzie nie pójde to jacyś metale się przewijają - w klasie gimnazjum, liceum, teraz na wydziale(ale w mojej grupie nie :( ), albo nawet w roli przypadkowych przechodniów na ulicy - licze metali których zobacze na mieście i kilku dziennie zawsze naliczę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak teraz modne są rożne szatanizmy i inne badziewia, a po śmierci wieczne potępienie. No ale po co o tym myśleć. Nawróć sie póki masz czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzeczywiscie na zadupiu mieszkam. Pelno tu pustakow. Chociaz przyznam ze w miescie takim jak Kielce ciezko spotkac metala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Kielcach mieszka nie kto inny jak Kelthuz, znasz tego pana i jego twórczość? :D Faktycznie chyba tylko w dużych miastach jest większe stężenie takich osobników. Ja się w dużych miastach wychowalam, to i dziwi mnie mówienie, że to jakaś niesamowita rzadkość. A ile masz lat, w jakim srodowisku się obracasz? :) nie miałaś takich metalowców np. w klasie w liceum? ja miałam aż 3 :D szczęśliwie mi się trafiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiscie fajnie mialas. Mam 21 lat, tak jak Ty jestem z 94 roku. Chodzilam do technikum, niefortunnie trafilam do klasy pelnej tepakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zadupiu też są metale i to całkiem sporo.Kto nie wierzy niech się wybierze na Magię Rocka do Lysek,na Piecowisko,albo Around the Rock w Czerwionce.W tym roku było,ale za rok też będzie,bo te imprezy gromadzą masę młodych metali,że aż czarno:-PKat był kiedyś nawet w Lyskach ,teraz trochę gorzej.W tych okolicach jest pełno młodych zespołów metalowych i mają okazję zaprezentować się poza klubem.Potem grają bardziej znani,3 czy 4 zespoły,jakiś rodzaj rocka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet specjalne pociągi uruchomili,bo tylu z Żor,Rybnika,Wodzisławia i okolicznych wsi na Woodstock jechało.Były zdjęcia i informacje w lokalnej prasie i na portalach.Proszę nie obrażać ludzi z zadupia.Jest pełno takich,którzy trzymają się kurczowo pracy w Krakowie,Wrocławiu,nie potrafią się rozstać po studiach z dużym miastem:-(Wynajmują mieszkania wspólnie w kilka osób i czekają aż rodzice ze słoikami przyjadą:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta muzyka przyciaga demony i nieszczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie demony i nieszczęścia jak ja na przykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie Nergal to encyklopedyczny przykład pozerstwa, o czym pisałem już parokrotnie. "W Kielcach mieszka nie kto inny jak Kelthuz" Pewnie by Jej powiedział, że jest "smutną pi/zdą", bo bardzo lubi używać tego określenia i na koniec dodałby słynne "zabij się!".;) "jestem z 94 roku." Po porostu za późno się urodziłaś.;) "Nawet specjalne pociągi uruchomili,bo tylu z Żor,Rybnika,Wodzisławia i okolicznych wsi na Woodstock jechało." Brudstock nie jest festiwalem metalowym, tylko spędem alternatywnego bydła słuchającego pseudorocka typu Coma, Happysad, Akurat itp., a Owsik to PZRPowski komuch, o czym pisałem już wielokrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"z Żor,Rybnika,Wodzisławia" Nienawidzę hanysów, bo to antypolskie bydło. :o Jedyny słuszny Śląsk, to Śląsk Wrocław.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nienawidzący hanysów!Uważaj,bo się rozpukniesz z tej nienawiści i nie rób tego w mieszkaniu,bo będzie dużo smrodu do sprzątania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×