Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tchibo odzież opinie

Polecane posty

Gość gość

Zamawiam ktoś tam jakaś odzież? Mają fajne płaszcze na zimę ale nie wiem czy tylko ładne na zdjęciu a w rzeczywistości jakieś tandetne. I jak rozmiary wypadają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmiary typowe raczej. Przy kazdym jest opis i tego sie trzymaj-jak pisza ze fason wąski to zgodnie z tabelą rozmiarów,normalny-moze ciut zawyzony a szeroki to faktycznie wiecej nize w tabeli rozmiarów.Trzeba dobrze sie zmierzyc i tyle.Jakos dobra.Mam z tchibo kilka rzeczy nie narzekam.Szybka dostawa,nieskomlikowany zwrot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza oferta kredytowa Nasze pola interwencji: * Kredyt mieszkaniowy * Pożyczka hipoteczna * Pożyczka inwestycyjna * Pożyczka samochodowa * Dług konsolidacyjny * Odkupienie kredytu * Pożyczka osobista Masz bankowości i nie masz pożytku dla banków lub tym lepiej masz projekt i potrzebę finansowania. Jeśli są Państwo uczciwi, nasz bank zrobi to za Ciebie, gdy dokumenty zostaną uaktualnione w ciągu 72 godzin. Kontakt: combaluziermichelpierre@gmail.com Tel: (+33) 0789719263 Faks: (+33) 0890201553

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ten rozmiary są dziwne bo np płaszcz pikowany 36/38. Normalnie niszę 38 ale mam szerokie biodra i obawiam się ze w ten 36/38 nie wejdę albo będzie obcisły na biodrach aż kolei 40/42 na bank będzie za szeroki w ramionach i piersiach bo mam małe piersi i wąskie ramiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulasęk
ja tam z tchibo tylko kawe kupuje, i jest nawet nawet. ale ekspres to juz np. kupowalam w media expert, bo jakos bardziej mnie przekonali :) no a ciuchow to juz w ogole bym tam raczej nie kupowala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×