Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

myaja

The WAND - byl ktoś / mial ktoś / czy działa? .. POMOCY... nowy sącz i nie tylko

Polecane posty

Boże... mam 23lata, mężatka, pani kierownik i co? Mam zawał Przed KAŻDA wizytą u dentysty... rodzina uważa mnie za dziwaka a mąż pada ze śmiechu.. bo jak sam mawia: rozumiem , że można się bać dentysty - ale do tego stopnia - w życiu bym nie przypuszczał... no biorąc pod uwagę że na słowo "dentysta / wizyta" robię się blado - zielono - fioletowa + drgawki + oblana potem + automatyczny odruch zwrotny + świeczki w oczach + ciśnienie 200/300 to sami sobie wyobraźcie... Poważnie z moich rąk i po plecach płynie Niagara... Słyszałam że istnieje metoda znieczulenie THE WAND.. w pon (13.10.2010') jestem zapisana wł do dentysty z takim znieczuleniem... jakieś wrażenia? ... dla zainteresowanych: http://www.wand.pl/ ------------------------------------------------------------------------------ A może ktoś korzystał z tego zabiegu w mieście NOWY SĄCZ? Z tego co wiem w tych gabinetach stosują tą metodę... -Dentalcare - Halina Stanuszek (do niej idę...) -Ortodent - Teresa Gutowska-Witek -Prywatny Gabinet Stomatologiczny - Krystyna Surma-Kalarus Bd BARDZO wdzieczna za jakiekolwiek info!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panikara jakich malo
moja siosrzenica byla - podobno luzik - i faktycznie NIC nie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw stomatolog posmaruje Ci dziąsło żelem znieczulającym, potem wprowadzi cieniutką igiełkę, której nie poczujesz. Następnie komputer będzie dozował znieczulenie, będziesz czuła lekkie rozpychanie dziąsła. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pow mi czy FAKTYCZNIE tj totalnie bezbolesny zabieg?... czy faktycznie znieczula i NIC nie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę Ci powiedzieć na swoim przykładzie. Dla mnie jest super, nic nie boli. Od jakichś 7-8 lat, tylko tak się znieczulam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze od 7/8 lat.. boże a ja się dow o tym dop z msc temu! Szok i zal mi samej siebie, że człowiek taki mało oczytany:| germanotta- miałaś/eś cos takiego? kurcze bo sa opinie że faktycznie NIC nie boli a sa że to nic nie daje... i boje sie CORAZ bardziej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataRiddle
Nie boli. W ogóle. Najlepsze znieczulenie ever, zwłaszcza dla typowych dentofobów (czyli dla mnie-do dzisiaj). Na następną wizytę idę bez najmniejszego strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×