Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ubezpieczenie domu

Polecane posty

Gość gość

Na przykład takie w http://www.gdubezpieczenia.pl/ ? Opłaca się? A Wy jakie ubezpieczenia moglibyście polecić? Bo ja jestem w tym temacie kompletnie zielony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werdanka
Nie wiem czy się opłaca, ale ja mam ubezpieczenie od wszystkich ryzyk a nawet assistance rowerowy. Niedawno jacyś wandale namalowali mi graffiti na nowej elewacji ale na szczęscie generali zwróciło mi wszystkie koszta związane z likwidacja tego malunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak szukasz dobrego ubezpieczenia domu, to zajrzyj do nas. Mamy ubezpieczenie PZU DOM, które chroni od pożaru, zalania, dewastacji czy kradzieży z włamaniem, ale można je także rozszerzyć i dostosować pod swoje potrzeby. Jest też dostępny wariant „od wszystkich ryzyk”, zgodnie z którym wypłacimy Ci odszkodowanie w nietypowych sytuacjach (np. gdy mysz przegryzie instalację elektryczną lub odpadnie tynk czy glazura w wyniku remontu u sąsiadów). To tylko część opcji, więc polecam kontakt z naszą infolinią lub agentem, tam dowiesz się więcej o szczegółach. W razie dodatkowych pytań, ja też służę pomocą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip899
Ja ze swojej strony zachęcam do sprawdzenia jeszcze innych ofert, bo zakres ubezpieczeń różnią się między sobą, a lepiej zapłacić więcej i mieć większy zakres niż wybierać najtańsze rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polankaa
Tańsze nie znaczy że lepsze, lepiej dołożyć te parę groszy więcej ale mieć all risks tak jak mam w generali i spokojnie spać i wyjeżdżać, bez obaw, że w razie czego nam się, odpukać, jakaś szkoda nie zwróci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ubezpieczyłam dom w Univers www.universubezpieczenia.pl Zaproponowali najlepsze warunki i cenę więc nie pozostało mi nic innego jak wybrac właśnie ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Online Ekspert Compensa

Dobra polisa powinna składać się z kilku podstawowych elementów: ochrony mienia na wypadek zdarzeń losowych (m.in. przepięcie, pożar), kradzieży z włamaniem, a także z OC w życiu prywatnym (np. gdy zalejemy sąsiada, ubezpieczyciel wypłaci za nas odszkodowanie) i assistance (pomoc fachowców, np. ślusarza czy hydraulika). Kluczowe przy wyborze ubezpieczenia jest ustalenie sum, do których ubezpieczyciel będzie nas chronił. Trzeba zwrócić uwagę, aby podana w polisie wartość mieszkania i jego wyposażenia nie była niższa niż w rzeczywistości. Jeżeli nie jest Pan pewny, jakie elementy ochrony wybrać, polecam zakup u doradcy, który na pewno odpowie na wszystkie pytania. Więcej o ubezpieczeniu mieszkania przeczyta Pan także na stronie internetowej www.compensa.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×