Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Universum chciałabys poznać bliżej faceta z tego forum?

Polecane posty

Gość gość

Universum chciałabys poznać bliżej faceta z tego forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona daje każdemu szpary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona jest przeurocza chciałbym mieć taką dziewczynę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Universum dziś Słodko się uśmiechasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Materacem nie jestem ale tym któremu obciągałaś już tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeszcze dziewica, grzeczna dziewczyna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20:01 Ja byle czego do ust nie biorę gościu :D nie mierz mnie swoją miarą ;D 20:00, 20:02 dziękuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Universum to pijaczka daje dopy za butelke wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś ma ból doopy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
universum to Studzia 🖐️ jeszcze wspomnicie moje slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Universum dziś I bez alkoholu każdy cie miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Universum to Przemek w damskiej wersji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, że Ty założyłeš temat :D ja szukam faceta 1/10, najlepiej prawiczka, z dużym poczuciem humoru, szanującego kobiety :D dziewictwo oddam z miłości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty model za dużo marudzisz i narzekasz :D trzeba sobie samemu brać co sie chce i myśleć pozytywnie :D życie jest za krótkie na fochy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz kolbuc Namysłów
Uniwersum cześć właśnie wróciłem z Wisły do domu rozczarowaliśmy się ten camping okazał się klapą masakra nic ciekawego domki mniejsze niż w internecie zły standard daleko wszędzie nic ciekawego nawet do środka nie wchodziliśmy szukaliśmy też innych noclegów w Wiśle Żywcu itd ale nic ciekawego i wróciliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miasto prószków opolskie wojew
Wróciliśmy do domu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
91 spoko przecież sie wygłupiam cały czas :D 20:35 taki optymizm lubię, tylko po co Ci dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miasto prószków opolskie wojew
mama mówi ze mam sinego pindola od walenia, ps Uniwersum chcesz zobaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miasto prószków opolskie wojew
Ja nie podszyw dziś rano wyjechaliśmy i postanowiliśmy wrócić rozczarowaliśmy się i to bardzo ale za tydzień we wtorek jedziemy do Zakopanego domki wynajeliśmy już dziś podczas powrotu z Wisły ale w Zakopanem się nie rozczarujemy bo w Zakopanem 5 razy byliśmy i co roku byliśmy w tym samym campingu w tym samym domku i będziemy za tydzień w tym samym domku na tym samym campingu jak co roku więc udadzą nam się wczasy a w Wiśle dziś pierwszy i ostatni raz byliśmy w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20:40 teraz to serio podszyw :F Mateusz jest na wakacjach a Wy małpiszony sie bezkarnie podszywacie :D Gdzie autor tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry_chłopak_
To mój temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kato lubi w dupkę !!! Kato lubi w dupkę !!! Kato lubi w dupkę !!! Kato lubi w dupkę !!! Kato lubi w dupkę !!! Kato lubi w dupkę !!! Kato lubi w dupkę !!! Kato lubi w dupkę !!! Kato lubi w dupkę !!! Kato lubi w dupkę !!! Kato lubi w dupkę !!! Kato lubi w dupkę !!! Kato lubi w dupkę !!! Kato lubi w dupkę !!! Kato lubi w dupkę !!! Kato lubi w dupkę !!! Kato lubi w dupkę !!! Kato lubi w dupkę !!! Kato lubi w dupkę !!! Kato lubi w dupkę !!! Kato lubi w dupkę !!! Kato lubi w dupkę !!! Kato lubi w dupkę !!! Kato lubi w dupkę !!! Kato lubi w dupkę !!! Kato lubi w dupkę !!! Kato lubi w dupkę !!! Kato lubi w dupkę !!! Kato lubi w dupkę !!! Kato lubi w dupkę !!! Kato lubi w dupkę !!! Kato lubi w dupkę !!! Kato lubi w dupkę !!! Kato lubi w dupkę !!! Kato lubi w dupkę !!! Kato lubi w dupkę !!! Kato lubi w dupkę !!! Kato lubi w dupkę !!! Kato lubi w dupkę !!! Kato lubi w dupkę !!! Kato lubi w dupkę !!! Kato lubi w dupkę !!! Kato lubi w dupkę !!! Kato lubi w dupkę !!! Kato lubi w dupkę !!! Kato lubi w dupkę !!! Kato lubi w dupkę !!! Kato lubi w dupkę !!! Kato lubi w dupkę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to nie podszyw to współczuję, tak to jest jak sie woli camping od hotelu, chociaż na tej Malcie też niby 5 gwiazdek a jak nasze góra 3 :D ale i tak było super. Camping to camping, co tam było takiego strasznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20:44 przekonałeś mnie, ja też tak chcę. W weekend zrobię casting na męża :D Miło poznać autorze :) nie jesteś hejterem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×