Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość merlija

W jaki sposob przekonac faceta do wycieczki?

Polecane posty

Gość merlija

Jak mam przekonac go by zabral mnie na dwu dniowa wycieczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merlija
przeciez razem z nim chce jechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozwiązanie jest dziecinnie proste... zacznij mu opowiadać, że chcesz gdzieś wyjechać na tydzień, najlepiej do azji..... Po 2 dniach, znajdź na necie ofertę wycieczki i mu pokaż... krakowskim targiem otrzymasz 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merlija
mi chodzi o zwykla wycieczke a nie wyszukana. I nie chodzi ze on ma placic, zlozylibysmy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z całym szacunkiem, ale nie zrozumiałaś tego, co do Ciebie napisałem.... To jedna z technik negocjacyjnych, jest ich dziesiątki... Stawiasz wysoko poprzeczkę, przeciwnik schodzi nisko, ty schodzisz niżej, więc on jest zobligowany coś z siebie dać.... Tak to działa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merlija
mi chodzi o to jak sprawic by on myslal ze tez chce tam jechac. Czyli jak nim manipulowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu nie chodzi o manipulowanie... tak nie da się utrzymywać związku.. mówiąc szczerze, poprostu mu powiedzieć o swoich pragnieniach... Ale ta metoda z wyciaczką powinna zadziałać...On bedzie czuł się jak pan, który wielce łaskawie sprowadził Cię na ziemię i z nierealnego wypadu na 7 dni macie weekend ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merlija
mi wlasnie chodzi o manipulowanie bo jakbym bo on nie chce chyba jechac nawet na dwa dni, o 7 moge zapomniec. Ja chce sprawic tak by on myslal ze to on chce jechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeśli szczerarozmowa nie pomaga, polecam przeanalizować związek i zastanowić się nad reformą bądź zmianą partnera, bo jak z tym jest problem, to strach pomyśleć jak podejmujecie strategiczne decyzje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merlija
ale my nie jestesmy w zwiazku. Po prostu spotykamy sie, spedzamy razem czas i sypiamy razem ze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz mu po prostu - dla przykładu - zobacz jaka fajna stronka https://busfor.pl/ ciekawe ile kosztuje połączenie do (wymyśl coś) sprawdź przy nim a później dodaj opłaca się hmmm może rezerwujemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×