Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozpustnica

Walka o życie! NACIEK NA WĄTRoBIE!.

Polecane posty

Gość rozpustnica

wlasnei sie dowiedzialam ze bliska i osoba ma nowotwor-naciek na watrobie nie wiem co mam robic czuje sie taka bezradna. moze ktos sie spotkal juz z ta choroba... bardzo bylabym wdzieczna za jakiekolwiek informacje na temat tej choroby. duzoo czytalam na googlach... ale chodzi mi poprostu szczegolenie o osoby ktore twarza twarz mialy do czynienia z rakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktotak*
Pół roku temu mój tato zmarł na nowotwór - naciek na płucach. Wiem jak Ci ciężko. I żadne pocieszenie nie jest w stanie ukoić bólu. Może jeszcze nie jest za późno i da się to wyleczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest źle
nie obiecuj sobie zbyt wiele,w takich przypadkach zaleca się modlitwę do ojca Pio,szczerą,płynącą z serca[było wiele uzdrowien... spieszmy sie kochac ludzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpustnica
bede sie modlila z calego serca jestem osoba wierzaca... czesto mi to pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ojca pio
poleccie ją ojcu Pio!!!! lkoniecznie!!!pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpustnica
wlansie ide na msze sie momodlic w jej intencji... dziekuje slicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARZENKA-098765
trudno pocieszać w takiej chwili,życie jest okrutne i nic na to nie poradzimy,jesteśmy bezsilni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARZENKA-098765
Moja ciocia miala czerniaka,widziałam ją przed smiercią do dziś pamiętam ten widok,wyglądała 20 lat starzej,nigdy nie skarzyła sie na swój los, naprawde miała wspaniały charakter,to była moja najkochańsza ciocia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msza o uzdrowienie
są takie msze o uzdrowienia,dzieją sie na nich prawdziwe cuda,popytaj gdzie sie odbywaja i idzcie obie,albo opowiedz prowadzacemu i popros aby msza odbyla sie za CHORĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walek007
wola zycia chorego na nowtwor sie etz ponoc bardzo liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowca
teraz w Polsce w sobote maja byc odprawiane msze w intencji św.Ojca Pio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhhhh
Mój tato też ma problemy z wątrobą (usg wykazało jakieś plamy), poza tym często jemu i jego siostrze bliźniaczej wyskakują jakieś plamy na całym ciele poza tym ma wrzody żołądka i dwunastnicy naturalnie zaraz po diagnozie musiał rzucić palenie i chlanie, teraz czuje się dobrze, chociaż zdarzają mu się nawroty choroby i wiem, że bardzo cierpi Co chciałam powiedzieć - ważne jest to, żeby nie tracić nadziei i mieć odwagę żyć, my po diagnozie - było podejrzenie nowotworu (te plamy) też prawie się załamaliśmy, zwłaszcza mama... Od tamtej pory mija 8 lat, ojciec nie pali, nie pije....ma się dobrze....czego i życzę Twoim bliskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpustnica
dziekuje:) chcialm powiedziec jeszcze tak dl;a sprostowania ze ta kobieta byla przeciwnikiem calkwoitym alkoholu a mimo to taki los ja spotkal... moj ojciec chla pali nie sznuje siebie a trzyma sie dobrze... i gdzie tu spawiedliwosc...oczywiscie jemu tego nie zycze. ale choroba jest taka neisprawuiedliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpustnica
dzisiaj znajoma ordynatora powiaedzial ze bedzie o nia walczyl jak o dziecko... i ze trzeba miec nadzieje...jedsnak istnieja dobrzy lekarze... ale to wszytsko czas pokarze... URODZILA SIE WE MNIE NADZIEJA !.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojciec pio
rozpustnica Tak dałas jej na imię? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpustnica
rozpustnica dlatego bo sie tak podpisywalam na wczesneijszych topikach i tak mi zostalo... a jezeli chodzi o wiare...to nie wiem czy wierze ale chce wierzyc!!! teraz to daje mi taka nadzieje... takei to dolujace patrzec na czyjes cierpienie... smutno mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no zlamanie penisa
ej ludzie przeciez rak to nie wyrok, jeszcze nic nie jest przesadzone i nie mozna tak myslec. jest wiele dobrych terapi i do czasu az sie ich nie wykorzysta nie mozna mowic ze bedzie zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpustnica
dzieki ;) ehhh pocieszylas mnie.. ale wiesz co wszyscy tacy sa zlamani i na mnei tez tak przeszlo wyobrazam sobie najgorszy scenariusz... moze dlatego ze moja cicia tez ostatnio umarla na aka... jakos to tak genetycznei ejst w mojej rodzinie ale np moja babcia na cale szczescie zwyciezyla z ta choroba...mam nadzieje ze z nia tez bedzie wszystko wporzdaku.. tak sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no zlamanie penisa
sa rozne przypadki raka i nie mozna generalizowac, a tym bardziej mowic, ze to juz koniec i tyle. ludzie po raku zyja jeszcze dlugie lata, wiec nie mozna ich przekreslac. to jest walka i ostatnia rzecza, ktorej chory potrzebuje jest lament rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda
unijny liberał - jestes dnem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpustnica
nie mielismy tutaj spawy wiary poruszac chcialam sie dowiedziec coz o tym przypadku... wydaje mi sie ze wiarea to kazdego inwidualana spawa... mnie np czyni w tym momemncie silniejsza...nie wstydze sie tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dexter jackson
te obrotna od dalaj lamy. wez stad spierdalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×