Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mkmkmk

warmin-mazur ksiazka telefoniczna

Polecane posty

Gość mkmkmk

mam prosbe do kogos z warminsko-mazurskiego aby mi wyszukal w ksiazce tel nr tel do tlumacza przysieglego jezyka angielskiego w tej chwili przebywam za granica i w internecie nic nie znalazlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem o jakie miasto najbardziej ci chodzi , ale np. Olsztyn : ENGLISH UNITED Biuro tłumaczeń i nauczanie .... Mirosława i Wojciech Radziszewscy tel 089 - 543 6202 , 501 865 983 ---------------------------------------------------------------Biuro tłumaczeń Joanna Jensen tel. 089- 5338835 , ---------------------------------------------------------- MASTERS - 089- 5353434 - biuro@msmasters.com.pl --------------------------------------------------------------- jeszcze ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkmkmk
Ilawa miasto zapomnialam dodac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iława - Wiesława Rutkowska - tel- 89-6493608 tylko ten jeden numer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkmkmk
dziekuje bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkmkmk
i jeszcze jedna prosbe jak nie sprawi to klopotu tlumacza przysieglego holenderskiego w calym wojewodztwie moze sa jacys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie ma :( , ale w tym biurze tlumaczeń - Joanna jensen , jest informacja j.angielski, niemiecki i inne ... tak samo MASTERS - jest dopisek zlecenia specjalne ... -------------------------------------------------------------------------- a może tłumaczenia niemiecko języczne : - Gerard Cygan tel. 89-5270961 albo Agencja lingwistyczna GNOM: Elbląg 55-2363075 , 604 264 441 , gnom@elbląg.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://katalog.onet.pl/7271,tlumaczenia-holenderski,k.html tutaj poszukaj, albo zadzwoń do Sądu Okregowego w Olsztynie 089 5230230 i jak ładnie poprosisz to udzielą Ci takiej informacji ( mają wykazy przysiegłych )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×