Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestmismutno1245

wasze pomysły na znalezienie mieskzania

Polecane posty

Gość jestmismutno1245

szukam i szukam od wielu miesięcy mieszkania do kupna... i na nic fajnego nie mogę trafić... regularnie przeglądam miejscową gazetę z ofertami, internet, daje ogłoszenia do gazety i nic... mój problem, że szukam w dziurze gdzie najciekawsze oferty są dostępne tylko dla znajomych królika... jakie są wsze pomysły na znalezienie wymarzonego mieszkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodzę po domach i się pytam czy nie sprzedadzą jak mi się jakieś podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestmismutno1234
i jaki efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłam już trzy, ale mam też bliznę na prawym udzie bo czasem psami poszczują:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wywies kartke ze kupisz mieszkanie takie a takie w tej okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.02, to jakiś żart, prawda? :D Każde mieszkanie, które jest wystawione na sprzedaż ma w oknie baner. Ja szukałam mieszkania aż 3 lata! Nie brałam co popadnie, byle tylko mieć swoje, bo za krótki czas, z pewnością byłabym nim rozczarowana. Parę miesięcy poszukiwań, to bardzo krótki czas. Przede wszystkim musisz ustalić ile chcesz za nie zapłacić, do tego dodaj sobie jeszcze optymalnie 5tys. zł. bo do zakupu mieszkania dochodzą sprawy związane z notariuszem, podatek od nieruchomości itp. ale to chyba wiesz. Ja szukałam mieszkania wchodząc na str. internetowe wszystkich agencji mieszk. w moim mieście, także na stronę OLX, bowiem nie wszyscy sprzedają mieszkania przez pośrednika (ja kupiłam bez pośrednika, a więc zaoszczędziłam sporo pieniędzy, jednak jeśli się boisz że trafisz na kogoś nieuczciwego, a nie znasz się na tym na co należy zwrócić uwagę przy kupnie mieszkania, to polecam jednak kupno przez agencję) I jak wspomniałam wyżej, przechadzałam się po mieście patrząc na okna, gdzie wiszą banery i spisywałam nr tel. Na słupach także można znaleźć wiele ogłoszeń, także na tablicy w MZBM. No i oczywiście poczta pantoflowa też bywa przydatna. Powodzenia :) Ja swoje mieszkanie znalazłam na OLX, jestem z niego bardzo zadowolona, a mieszkam w nim już ponad rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jakieś biuro, agencja nieruchomości? Dajesz im wytyczne, jakiego mieszkania szukasz i znajdują je za ciebie - kilka czasem kilkanascie nawet ofert dobranych mają. Moja siostra tak zakupiła mieszkanie pod szczecinem a korzystała z pomocy tutaj - http://www.brokernieruchomosci.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka Klamka
też mi się wydaje, że agencja nieruchomości może najlepiej pomóc, skoro poczta pantoflowa nic nie dała ;) ale zanim podejmie się ostateczną decyzję, warto przeprowadzić audyt, który pozwoli uniknąć kłopotów w przyszłości: http://audytnieruchomosci.com/co-badamy-prawnik/ ;) Kompleksowy audyt może być sporządzony tylko w oparciu o specjalistów z zakresu inżynierii budownictwa, geodezji, architektury i planistyki, prawa, finansów, podatków, zarządzania nieruchomościami oraz rzeczoznawstwa majątkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radzę w takim przypadku skontaktować się z zaufanym, sprawdzonym biurem nieruchomości. Ze swojej strony mogę polecić: www.jagielska.com.pl. Już nieraz miałam okazję korzystać z ich usług i muszę przyznać, że to profesjonalna firma, pracują tam specjaliści z doświadczeniem, którzy działają z pełnym zaangażowaniem. Jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłam. Ostatnio nawet znaleźli mi fantastyczną działkę. Fajnie, bo od razu też pomagają w wyborze odpowiedniego ubezpieczenia i to bezpłatnie. Mówię CI, zgłoś się do nich. Znajdą Ci wymarzone mieszkanko raz dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POSZUKAJ NA GATCE, SĄ ZDJECIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swoje mieszkanie wystawiłam za pomocą prywatnaoferta i sie sprzedało.... tam moze zerknij może akurat Cie coś ainteresuje i znajdziesz to czego szukasz .:) Pozdrawiam BASIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×