Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale babka z lukrem

Wrocław czy górny śląsk gdzie kupić mieszkanie i się ustatkować

Polecane posty

Gość ale babka z lukrem

mam dylemat....kupić mieszkanie na śląsku i tam zamieszkać czy może uderzyć w Wrocław....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wroclaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpisz foldocza dostaniesz mieszkanie:-) jwk za hitlera nazuwal sie Wroclaw? Do uni nalezysz spadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrocławianinnnn
A skąd pochodzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awdasugg
Pewnie, ze Wrocław! Jednak duze miasto i mieszkanie tutaj to zawsze bedzie dobra inwestycja i kapitał. Może takie? http://dozynkowa.wroc.pl/ drugi etap w grudniu ma sie zkaonczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście Wrocław. Popieram Wrocławianina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owsat
Czy Dożynkowa to ta inwestycja na Klecinie ? Codzinnie przejezdzam tam do roboty i wg mnie na bank w terminie się wyrobią. Cenowo z tego co zapamiętałem baner chyba też nie dużo. Pytanie czy na stronie są ceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałabym się raczej na kupno mieszkania w Oławie. To jest mniejsza miejscowość bardzo blisko Wrocławia. Uważam to, za dobre rozwiązanie. W Oławie można kupić niedrogie mieszkanie przez Europacyfic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałabym się raczej na kupno mieszkania w Oławie. To jest mniejsza miejscowość bardzo blisko Wrocławia. Uważam to, za dobre rozwiązanie. W Oławie można kupić niedrogie mieszkanie przez Europacific.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No u mnie decyzja prosta. Pracuję we Wrocławiu, kupuję we Wrocławiu :) Zarezerwowaliśmy na Zielonej Klecinie we Wro. Już mamy sporo wkładu własnego, przez kolejny rok jeszcze dozbieramy, tak że już się nie mogę doczekać. Dla ciekawych, tak będziemy mieszkać: http://zielonaklecina.pl/inwestycja/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorilla5
No u mnie decyzja prosta. Pracuję we Wrocławiu, kupuję we Wrocławiu :) Zarezerwowaliśmy na Zielonej Klecinie we Wro. Już mamy sporo wkładu własnego, przez kolejny rok jeszcze dozbieramy, tak że już się nie mogę doczekać. Dla ciekawych, tak będziemy mieszkać: http://zielonaklecina.pl/inwestycja/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość House
ja mieszkam 12 km od Katowic 5 od Tych ..ale rzuciliscie sie na Ten Wroclaw Wroclaw to Gorole nie zyczliwi Ziomale ..zarozumiali . nowobogaccy ..zawzieci ...bezwzgledni ... zalatuajcy wschodem ...patrz Historia H dupa kamieni Kupa brzydko mowiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikusia90
Ja bym postawiła na Wrocław. Sama miałam podobny dylemat i ostatecznie zdecydowaliśmy się nad Słoneczny Ołtaszyn pod Wrocławiem. Chcemy kupić tam mieszkanie na początku marca. Okolica jest bardzo ładna a do centrum kilka minut jazdy samochodem. W tym roku ma tam powstać Słoneczny Park.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość servantez
Wrocław chyba daje więcej możliwości. Spójrz sobie na oferty pracy w swoim zawodzie. W moim na przykład bardzo dużo ofert na Wrocław, mniej na Kato. I też są fajne mieszkania :) NP właśnie Zielona Klecina. Cicha okolica, dużo przyrody wokół, niskie bloki i dobry rozkład mieszkań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Wrocław.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina_o
Oba miasta są fajne moim zdaniem. W Katowicach wiem, że w kompleksie 4 wieże w Wieży C są teraz do sprzedania mieszkania. Może warto się zainteresować, bo standard bardzo wysoki a okolica zielona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trolle reklamowe wypier/dalać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×