Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaniepokojona_a

wybielanie zębów paskami

Polecane posty

Gość zaniepokojona_a

znajdzie się tu ktoś, kto wybielał zęby paskami? nałożyłam dziś drugi pasek i widze, ze niestety zęby wybielają się bardzo nierówno. pojawiają się albo jaśniejsze plamki, albo po prostu na "obrzeżach" zęby są bialutkie a z przodu nadal pożółkłe. czy to normalne? dodatkowo na górnych jedynkach pojawily sie poziome białe paski, natomiast na jednej dolnej jedynce pionowa biała kreska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiej firmy masz paski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona_a
pojawiły się także takie jakby pęknięcia? zębów.. wcześniej nie było to widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja używałem paski Crest Whitening gdzieś rok temu i mam nadal białe zęby, trochę miałem problem z nadwrażliwością ale zakładałem paski raz na dwa dni, a nie codziennie czy nawet 2 razy dziennie jak zaleca producent. Ogólnie zużyłem 8 par pasków. Po pierwsze przed zakładaniem pasków nie myje się zębów! Nie rób też tego bezpośrednio po zjedzeniu śniadania czy obiadu, zrób to np godzine-dwie po obiedzie aby jama ustna była naturalnie "czysta" wtedy tylko przepłucz wodą bez mycia zębów, a tuż przed założeniem pasków osusz zęby (np. chusteczką higieniczną albo ręcznikiem papierowym) i wtedy będzie lepiej ten żel z paska przylegał do zębów, będzie lepiej kleił i lepiej wejdzie w interakcje z zębem bo sie nie rozwadnia przez ślinę, przede wszystkim dobrze przyklej i mocno przyciśnij możesz lekko wmasowywać żel przez około minuty, potem zakładasz dolny pasek, zamykasz usta i najlepiej sie położyć, nie ruszać buzią, nie otwierać, nie ruszać językiem, nic nie mówić, totalnie sie wyłaczyc na 20min (nie zalecam dłużej) potem zdjąć i znów tylko obficie przepłukać wodą, nie myć zębów pastą po tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona_a
robię identycznie jak piszesz, jednak crest niestety wywoływał u mnie straszny ból, nie do zniesienia :( po bright white poki co nic mnie nie boli, a trzymam po 30minut, tylko te plamki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale już przy pierwszym pasku Cresta cie bolało? bo mnie gdzieś tak przy drugim trzecim dlatego potem używałem co 2 dni i było ok. I nie przesadzaj z czasem dziewczyno, lepiej założyć 10 pasków po 20 minut niż 7-8 po 30min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybielalam, efekt utrzymał się jakieś 8 miesięcy ale nie miałam takich cyrków z zębami. Tylko że na opakowaniu było napisane - używać 2 razy dziennie po poł godziny przez 7 dni, ja to rozłożyłam: tydzień po pół godziny raz dziennie, kilka dni przerwy dla zębów (bo bardzo bolały) i znów tydzień po pół godziny raz dziennie. Jednak to jest dosyć silny środek chemiczny i moim zdaniem powinnaś zmniejszyc czestotliwość naklejania pasków to wtedy moze wróci do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona_a
tak, juz po pierwszym pasku cresta mnie bolalo.. teraz nie mam ZADNEGO problemu z bolem i nigdy nie stosowalam paskow czesciej niz raz dziennie i nie o ból teraz chodzi, tylko i te BIAŁE PLAMKI :( czy to normalne? nie bede miala po kuracji zębów w ciapki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to czy zęby bolą czy nie zależy od stężenia tego tlenku w żelu (nie pamiętam jak się nazywa). Mnie też bolało, szczególnie przy dziąsłach i też miałam tak nierówno, jakieś kropki, kreseczki ale po skończeniu wybielania to wszystko sie wyrównuje, jak normalnie myjesz zęby, nie ma potem żadnych plam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolałam pójść na zabieg wybielania zębów do profesjonalnego gabinetu ( www.stomatologiaraszewska.pl ) i mieć pożądany efekt i profesjonalnie wykonany zabieg niż bawić się w paski, które nierównomiernie wybielają zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z przedmówcą, najlepszy efekt osiągnie się tylko po wybielaniu zębów w gabinecie. Mi koleżanka poleciła Dental Complex w Rudzie Śląskiej gdzie sama robiła implanty zębowe. Wybielałam u nich zęby światłem i efekt jest powalający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również wybielałam zęby w gabinecie stomatologicznym przy pomocy lampy wybielającej ( www.stomatolog-przymorze.pl ). Wcześniej próbowałam sama wybielać ale to nic nie dawało, a teraz efekt jest powalający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybielałam zęby w gabinecie stomatologicznym ( www.ortodentis.pl w Łomiankach) i zabieg był bezbolesny i skuteczny. Nie mam żadnych plam, tylko ładne, białe zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gzygotka
wybielałam i nie polecam, wybielałam też węglem aktywnym i już bardziej polecam, do tego dobra szczoteczka obrotowa, ja na avans.pl zamawiałam oral B wibrującą i efekty widać już po pierwszym stosowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystynina
Ja pasków nie polecam, mam po nich okrutnie wrażliwe dziąsła i efekt zazwyczaj znikał po kilku tygodniach. Natomiast z ręką na sercu mogę polecić nakładki z żelem plus system 5 dni biała perła. Miałam strasznie mocno przebarwione zęby po kawie, papierochach i czerwonym winie i żadne cud miód pasty i paski mi nie dawały skutków, a nakładki o dziwo tak. Używałam przez 10 dni i wybieliłam o kilka odcienie i od ponad 3 miechów mam białe zęby :D No i dziąsła nie ucierpiały, co najważniejsze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używałam pasków wybielających ale takiego problemu jak Ty nie miałam. Pamiętam, że paski były bardzo niewygodne w użyciu, a efekt bardzo krótki. Od znajomej dowiedziałam się o Metodzie Martuni, dzięki której teraz dopiero moje zęby są bialutkie :) polecam poczytać o tej metodzie w google ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie tylko wybielanie w gabinecie dentystycznym przynosi jakies efekty. Mogę ci polecic www.stomatolog-ostroda-ilawa.pl , gdzie sama robilam sobie ten zabieg. Mam teraz piekny uśmiech i jestem mega zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to jakiś pomysł, jednak jak ja korzystam z pomocy dr Iwony Gnach-Olejniczak i noszę stały aparat ortodontyczny, to będzie z tym mały problem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez się zgadzam z moim przedmówcami najlepiej jest wybielać u dentysty bo to jest najlepsze co możemy zrobić dla naszych ząbków. Ja wybielałam w rzeszowie na Solarza 7 w gabinecie Almadent i kazdemu polece to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś wybielałam paskami przed ślubem. Teraz chce spróbować wybielić ząbki u stomatologa. Znajoma poleciła mi wybielanie tu http://www.dental-med.pl/ podobno mają spoko ceny na ten zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja próbowałam paski, ale efekt plus zabawa przy używaniu mnie zniechęciły. Teraz używam nakładek iWhite i jestem bardzo zadowolona i z efektów i z łatwości użycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iWhite jest dla mnie genialnym rozwiązaniem :) Wybielenie jest mega i efekt co najważniejsze się utrzymuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się, że jeśli chodzi o wybielanie to najlepiej jest wybrać się do dobrego gabinetu. Ja byłam w Galerii Uśmiechu na wybielaniu metodą Prevdent, na zęby nakłada się taką specjalną piankę, która zęby wybiela, ale też niweluje ich nadwrażliwość, więc korzyść podwójna. Moim zdaniem to jest najlepszy sposób na to, żeby mieć białe zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki koszt takiego zabiegu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamiast pasków stosuję żel dr marin schwarz home comfort,polecam bo efekty zaskoczyły moich wszystkich znajomych,bo pytali się skąd miałam pieniądze na wybielanie u dentysty,także jak ktoś chce efekt od razy to polecam w aptece zapytać o niemiecki żel dr martin schwarz home

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka765
Używałam paski ale dla mnie efekt był za słaby więc moim zdaniem szkoda kasy. Po czasie spróbowałam metody Martuni i teraz dopiero jestem zadowolona z efektu :) https://metodamartuni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RafaelKultus
Ta "różnorodność" wybielenia to jest właśnie problem słabych pasków i nierównomiernego przyklejenia tego "plasterka". Tego tematu się nie porusza, ale paski trzeba odpowiednio nakleić, żeby właśnie później nie było różnorakich odbarwień... http://wybielajace-paski.pl oni fajnie to opisali i do tego poruszyli kwestie samego zdrowia zębów, warto poczytać do herbaty czy w przerwie w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×